Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes várni a váltással,...

Érdemes várni a váltással, amíg oviba megy a fiam?

Figyelt kérdés

Januárba kezdi a bölcsit a fiam, én 6 órába megyek vissza. Sima pénzügyes irodai munkahelyem van, de nagyon nem szeretem. Szerintem keveset fizetnek, és eléggé instabil lábakon áll maga a cég is. Nagyon váltanék, viszont egy kicsit tartok attól,hogy ha beteges lesz egy új helyen nem fogják tolerálni a sok hiányzást. Illetve a mostani helyem viszonylag elég családcentrikus, és nagyon várnak vissza.

Arról nem is beszélve,hogy elég sokat felejtettem,míg itthon voltam.

Érdemes megvárni ezt az 1 évet,hogy mennyire lesz beteges? Az ovi kezdésekor már nem fog összeszedni minden nyavaját?



2021. okt. 21. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék egy darabig. Inkább a biztos "rossz", mint a bizonytalan jó. Kicsit később keresnék új munkát.
2021. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha családcentrikus a hely és 6 órába mehetsz vissza, szerintem becsüld meg. Nincs rá garancia, hogy ovis korában nem lesz beteges, de valószínűleg kevesebbet lesz beteg, mint bölcsiben.
2021. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd meg. Mi 1 év után is havonta itthon vagyunk 1-2 hetet.
2021. okt. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsit végig betegeskedi, aztán elkezdi az ovit és a nagyobb közösségben, új bacikkal az első évet megint. Én egy picit meghúznám magam a helyedben. Ne most akarj karriert építeni.
2021. okt. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Maradj most jelenlegi helyeden 6 órában családcentrikus helyen ,jól fog az jönni bölcsibe,oviban.
2021. okt. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!