Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki a férje tudtán kívül...

Van, aki a férje tudtán kívül esett teherbe? Hogyan fogadta a hírt, később milyen lett a babával a kapcsolata?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, én már régóta vágyom kisbabára. A kapcsolatunk elején még mondogatta, hogy akarna gyereket, de eddig nem volt olyan partnere, akivel sikerült volna, valamint tudja magáról, hogy munkamániás, és előttem pl. sokszor még hétvégente is dolgozott és elszaladt felette az idő.

48 éves, korábban azt mondta, hogy 50 éves koráig vállalna gyereket. Viszont, mostanában bármikor felhoztam ezt, már inkább a “nem” felé hajlott, mert hogy ő sem lesz fiatalabb, legyen gyerekük a 25-30 éveseknek, ennyi idősen ő hova akarjon már kisbabát (miközben több korabeli barátja is most lett apa).

Ő szeretne feleségül venni, erről is beszéltünk már, és mondtam, hogy két feltételem van, az egyik egy Tiffany gyűrű, a másik pedig a baba. Ezt próbálta elviccelni mindig, hogy inkább vesz két gyűrűt, de én ezen már egy ideje nem tudok nevetni… Lassan 26 éves vagyok, körülöttem mindenki élete halad valamerre. Nem akarok még 30 évesen is arra várni, hátha meggondolja magát, főleg, hogy tényleg nem lesz fiatalabb ő sem.


Úgyhogy év elején abbahagytam a gyógyszert, jelenleg 6 hetes terhes vagyok. Kicsit úgy érzem, hogy itt megakadt a terv, mert nem gondoltam, hogy ilyen hamar összejönne a baba. Egy részem örül, hiszen évek óta erre vágytam, de közben izgulok is, ő vajon hogyan fogadja majd.

(Azt nem tervezem az orrára kötni, hogy a gyógyszert már nem szedem.)



ápr. 27. 16:20
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
94%
Gerinctelen vagy. Te még fiatal vagy, simán találhattál volna olyat, aki akar gyereket. Meg is érdemelnéd, ha egyedül maradnál a gyerekkel.
ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
De én VELE akarok gyereket, nem más valakivel. Szóval nekem a gyerek nem fontosabb, mint a vele való kapcsolatom.
ápr. 27. 16:25
 3/53 anonim ***** válasza:
99%

"Lassan 26 éves vagyok"


Hiába, ha agyilag zokni vagy. Gratulálok, jól elkúrtad az életeteket. Ne csodálkozz, ha már huszonévesen egyedülálló anyuka leszel.

ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
96%

Ezt sosem csináltam volna. Nincs rosszabb mint egy olyan család ahol az apa nem is akarta a gyereket csak kínjában fogadta el. A kapcsolat alja ha eleve hazugsággal kezdődik. Akkor inkább váltál volna el és keresel valaki mást.

Plusz nekem sem lenne az igazi hogy sosem tudom tényleg velem örül a kicsinek vagy csak beletörődik. Tényleg szeret vagy most már vállalja a felelősséget, vajon meddig tart ki mellettünk és mikor lép le? És a többi....

Ez egy hülye ötlet volt részedről és még naaagyon nem nőttél fel.

ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

Nem fogja tudni, hogy ez szándékos volt, nem a "véletlen" műve.



De örülnék, ha olyanok válaszolnának, akikhez a kérdésem szól! :)

ápr. 27. 16:29
 6/53 A kérdező kommentje:

"Nincs rosszabb mint egy olyan család ahol az apa nem is akarta a gyereket csak kínjában fogadta el."


De, mikor valaki évek óta vár a babára, minden adott hozzá és mégsem lehet gyereke.

ápr. 27. 16:31
 7/53 anonim ***** válasza:
96%
Nem ez rosszabb,mivel a gyerek idővel megérzi szóval a gyerek életét is elkúrod ha netán apuci mégsem akarja ezt és lelép. Számomra az az ideál ha mindketten várjuk és akarjuk,nem pedig ez a gyerekes/sunyi megoldás.
ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Számomra pedig az, ha az én akaratom érvényesülhet.
ápr. 27. 16:33
 9/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarom elhinni, hogy ez igaz :DD
ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

De amúgy, nem tudom, nehéz a feltett kérdésre válaszolni?

Oké, elítéli valaki, ez van. De nem kell ezt leírni.


Terhes vagyok, ez nem ilyen eldöntendő dolog, hogy helyes-e ezt tenni, vagy sem, szakítani kéne-e, vagy sem.

ápr. 27. 16:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!