Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bemenjek ezzel a kórházba?

Bemenjek ezzel a kórházba?

Figyelt kérdés

5 hete szültem.

KB 5 napja vérzek megint azt hittem első menstruáció, de mostmar kétségeim vannak.

Jó erős, sok vér jön. Főleg reggelente amikor felállok. Aztán napkozbe nem olyan sok.

Viszont éjszaka lázas lehettem mert úgy keltem éjszaka hogy vizes a tarkomnal a hajam.

Most mertem reggel 35,9 jelenleg nem vagyok lázas.

Mit gondoltok?

Hívjam ezzel a dokit és kórház vagy várjam ki a ma éjszakát vele?


2021. nov. 7. 08:50
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Jövő héten mennek 6 hetes kontrollra iratok fel fogamzásgátlót.
2021. nov. 7. 09:15
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

5 hete szültél, vagyis ez még bőven benne van a 6 hetes (ami amúgy sokaknál eltart simán 8 hétig is!) gyermekágyi időszakba, amikor a vérzés szakaszokban jön-megy. Amikor már azt hinnéd, végre vége, akkor meglepetééééés... Lázad meg valószínűleg nem volt, attól, hogy nem melegben alszol és nem vagy beöltözve, a hormonok simán produkálnak ilyet. A hőd, amit mértél, az pedig ugye még inkább alacsony is - ennyire gyorsan és nyomtalanul a láz nem múlik el.

De ha téged a kórház nyugtat meg, hívd fel őket - legfeljebb elhajtanak.

2021. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%

Mégcsak nem rég szültél. A Hormonjaid még nincsenek rendeződve.

Mindhárom szülésem után hónapokig izzadtam össze vissza.

Miért vérzel ennyire? Mert gyakorlatilag még mindig csak gyógyulsz..

2021. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%

5 hete szültem én is. Kedden lesz 6hete.

Elsejét, tehát hétfőn ugy elöntött a vér egyik pillanatról a másikra, a zoknimban tocsogott míg kiértem a mosdóba. Péntekig véreztem, nem kicsit, ellenben nagyon. Darabkák is voltak benne.


Először jött meg a mensim, ez volt a nagy oka.


Azt meg, hogy egy leizzadással diagnosztizálod a lázat... ez vicces.


Én a 10 fokba is képes vagyok egyik pillanatról a másikra leizzadni pólóban. Hormonok....

2021. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szülés után az első vérzésem olyan erős volt, hogy a Tena szülés utáni betétet kellett használnom. Az izzadás is teljesen normális szülés után.
2021. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Itt 1-2 válaszolónak baj van a stílusával.

Ugyanolyan anyuka vagy mint én ugyanolyan budoset k... lsz de nagyon magasról beszélsz...

2021. nov. 7. 09:49
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem érdemes felhívni az orvost, nekem szülés után 4 héttel volt erős vérzésem és műtét lett a vége. Ha te furcsának találod a vérzést akkor nem biztos hogy alaptalan. Inkább feleslegesen menj be, mint hogy baj legyen.
2021. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
62%

Igen, ez az érzékenység is a hormonok játéka :-)

Kérdező, itt senki nem bántott, nem volt veled tiszteletlen.


Olvastál más kérdéseket? Látod, hogy ott milyen hangnemben válaszolgatnak?

Nem kaptál te még bántó hozzászólást, nyugodj meg.

2021. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is húsz fok van éjszaka, ma reggelre mégis nyirkos tarkóval keltem, hogy beizzadtam. Megesik, semmi köze a lázhoz vagy a vérzéshez.
2021. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%

De furi, hogy mindenkinek ilyen korán jött meg. Nekem 7 hónappal később csak, mondjuk az tényleg ömlött. Azt hittem a második nap már, hogy itt fogok elvérezni.

Ha az megnyugtat, hívd fel az ügyeletet, vagy az orvosod. Szerintem ennyit megér, de egyáltalán nem biztos, hogy baj van. Ahogy az sem, hogy nincs.

Az izzadás tényleg lehet normális is, gondolom amúgyis vannak hőhullámaid, ha 20 fokban egyszál semmiben alszol. :)

2021. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!