Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bemenjek ezzel a kórházba?

Bemenjek ezzel a kórházba?

Figyelt kérdés

5 hete szültem.

KB 5 napja vérzek megint azt hittem első menstruáció, de mostmar kétségeim vannak.

Jó erős, sok vér jön. Főleg reggelente amikor felállok. Aztán napkozbe nem olyan sok.

Viszont éjszaka lázas lehettem mert úgy keltem éjszaka hogy vizes a tarkomnal a hajam.

Most mertem reggel 35,9 jelenleg nem vagyok lázas.

Mit gondoltok?

Hívjam ezzel a dokit és kórház vagy várjam ki a ma éjszakát vele?


2021. nov. 7. 08:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Felhivtam a kórházat be kell menjek.
2021. nov. 7. 10:09
 22/26 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy be kell menned, de ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy gond van. Ha ilyen problémával hívod őket, természetesen megvizsgálnak, mert ha nem tennék, rájuk nézve is csúnya következményei lehetnének.

Kérdező, a legjobbakat kívánom, és hogy valóban ne legyen semmi gond!

2021. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon helyes! Inkább a semmiért menj, mint hogy baj legyen.

Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2021. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
60%
Persze, hogy be kell menni,ha betelefonálsz! Senki nem fogja vállalni a felelősséget telefonos diagnosztikáért. Akkor is, ha egy gyulladt pörsenéssel hívsz ügyeletet. Ez majd a gyermek sürgősségire is igaz lesz a jövőben amúgy. 🙂
2021. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
46%

"Senki nem fogja vállalni a felelősséget telefonos diagnosztikáért."


Manapság csak úgy az orvosok 90%-a... :(

2021. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Benyovszky Oszkár válasza:
0%
Covidos vagy BA!!!! Azonnal vonulj karanténba BA.
2021. nov. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!