Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bemenjek a korhàzba vagy sem?

Bemenjek a korhàzba vagy sem?

Figyelt kérdés
40 hetes vagyok pont ma töltöttem be. Tegnap este 8 òta rendszertelen fàjàsaim vannak 6-7-8-10-15 percesek. Fàj de nem annyira vèszes ,hogy azt gondoljam èrdemes lenne bemenni. Első gyerek ìgy mèg sajnos nincs tapasztalatom. Emellet az este òta 6 xor voltam nagy wc èn ami igen soknak szàmit . Màskor egy hèt alatt sem megyek ennyiszer. Plusz az este òta fàj a derekam is . Hol jobban hol gyengèben . Aludni sem tudtam az èjjel a derèkfàjàstòl. Kb 3,5 oràt aludtam egèsz èjjel. A nyàkdugò szerda òta darabokban tàvozik. De viszont pènteken voltam nst èn ès mikor fàjàsaim voltak kihagyott a baba szìvhangja. Aggòdòm ,hogy nem lesz e baja ettől a sűrü rendszertelen fàjàsoktòl amik nem annyira vèszesek mintha menstruàlnèk csak. Most 30 perce 10 percenkènt van

2021. máj. 2. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kihagyott a baba szívhangja fájások között, akkor igen, már most bemennék. Ez komoly dolog, nem szabad kockáztatni.
2021. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
én is bemennék
2021. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kihagyott a baba szíve, akkor hogy nem fogtak bent? Szerintem ilyen a világon nincsen. Ha leesik a szívhang, akkor azonnal vittek volna...
2021. máj. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincs fogadott orvosom. Ès külföldön vagyok a doki pedig a 138 as vèrnyomàsommal volt elfoglalva ès hogy mièrt nem szedek rà gyògyszert . Aztàn pedig alàiratott velem egy papirt h sajàt felelősègre nem szedem . Az nstre pedig azt mondta ,h nem jò de nem is olyan rossz.. ezèrt aggòdom
2021. máj. 2. 12:35
 5/16 A kérdező kommentje:
Ahànyszor megyek kontrolba mindig màs orvoshoz kerülök sajnos.
2021. máj. 2. 12:37
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

#3 nem biztos. Az ismerősömet is hazaengedték, pedig nem volt jó az nst, hatalmas volt a baba is, mégis addig húzták-nyúzták, amíg megállt a pici szíve. Szerencsére újra tudták éleszteni.

Kérdező, én indulnék a helyedben.

2021. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező sürgösen kórház mennybe,mert baba élete mulhat rajta.
2021. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Eleg felelotlen vagy. Korhaz,azonnal!
2021. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
hogy lenne már felelőtlen?
2021. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Menj be. Az a biztos.
2021. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!