Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az normális, hogy egy 11-12...

Az normális, hogy egy 11-12 éves gyereknek arra van szüksége egy hosszú nap után, hogy anyukája simogassa a hátát és a szülőkkel aludjon, mert hiányzik neki az együttalvás?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Semmi baj nincs azzal, ha egy 11-12 éves gyerek igényli, hogy az anyukája simogassa a hátát egy hosszú nap után. Van olyan gyerek, akinek erre szüksége van, mivel az érintés megnyugtatja és biztonságot ad neki.

Azonban az együtt alvás ilyen korban már nem normális. Meg tudja indokolni a gyerek, hogy miért akar a szülőkkel aludni? Mitől szorong?

2021. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Hát a hátsimi még oké

De az együttalvás?!

11 és 13évesek a gyerekeim. Nekem az már nagyon nem fér bele

2021. nov. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
2021. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen normális dolog, egy ilyen idös még böven gyerek!
2021. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
23 évesen még mindig jólesik édesanyám ölelése egy hosszú nehéz nap után. Egy gyerek nem 18 évre van, hanem egy életre. A szülők pedig szülők maradnak egy életen át ugyan úgy.
2021. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem pont ez az a kor, amikor megvan a gyerekes tinis kettősség. Már nagy is, de még kicsi. Nekem beleférne RITKÁN.


Az én anyám nagyon rideg, nekem leesett gyorsan, hogy ne várjak tőle szeretetkimutatást, de az öcsém a kikövetelő fajta volt, ő akkor is odanyomakodott, ha anyám kiabált vele érte és simogattatta a lábát, hátát masszíroztatta.. vannak ilyenek, szerencsétlen(meg én is) nem sok szeretgetést kaptunk. A 7,5 évesem szeret mellettem aludni, de már egyedül is akar jópáréve, ölelés puszi szeretgetés mindennapos(mindenfélórás:) nekem, ő inkább le akar rázni, de néha azért kéri..


Szerintem nem vészes, ezek az utolsó ilyenek. Utána már csak borzalmas lelki állapotban akar majd veletek aludni/kér szeretgetést.

2021. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Azért ne feledjük,hogy akárennyire gyors a mai világ egy 11-12 éves még gyerek! Én is aludtam 12 évesen anyával,és tudtommal teljesen normális vagyok 😊
2021. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Gondolj bele. Anyukának egy fárasztó nap után jólesik odabújnia a férjéhez és erőt merítenie belőle. Apukának egy fárasztó nap után jólesik odabújnia a feleségéhez és feltöltődni. Ők ott vannak egymásnak már régóta és számíthatnak egymásra ilyen szempontból.


Azaz egyszem gyerek pedig nem érdemli meg, hogy hozzábújjon a legfőbb szeretteihez, hogy feltöltsék egymást?

2021. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Semmi gond nincs ezel .
2021. nov. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Együtt alvás nem normális.
2021. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!