Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha megtehetnéd otthon tartanád?

Ha megtehetnéd otthon tartanád?

Figyelt kérdés
Ha lehetőséged lenne otthon tartanád a gyermekedet ebben a járványhelyzetben? Mondjuk ha ovis volna, megtennéd?

2021. nov. 19. 09:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
59 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Igen mert én imádom ha itthon van és nem, mert neki nem erre van igénye hanem a társaságra, a barátaira, a foglalkozásokra stb. A betegségtől nem féltem, eddig egyszer sem volt beteg pedig szeptemberben kezdte az ovit.
2021. nov. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1


Ez így nem kifejezetten válasz.Mármint az, de mégsem.:)Ha beteges volna a gyereked, akkor hogy döntenél?

2021. nov. 19. 09:59
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Igen es felháborító, hogy szarnak bele.
2021. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Igen, és szerencsére meg is tehetem és meg is teszem .
2021. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert ennek rohadtul sosem lesz már vége. Akkor ezentúl ne találkozzunk más emberekkel? Ennek csak úgy lenne értelme. Hiába van a gyerekem itthon, ha a férjem vagy én hazahozzuk a vírust munkából, vagy akár a boltból. Be vagyunk oltva, de attól elkaphatjuk és fertőzhetünk is, márpedig az 5 éves fiam nyilván nincs beoltva.
2021. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

"ebben a járványhelyzetben"

Nemcsak covid van a világon, csak szólok. Kislányom közel két hete nem jár óvodába felsőlégúti tünetek miatt (hurutos köhögés, orrfolyás). A huszonvalahányfős csoportjukban öten (!!!) vannak. És tudomásom szerint nincs covidos az otthon levők között.

2021. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Van ovisom és iskolásom is, én nem dolgozok, de eszembe sem jutna itthon tartani
2021. nov. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
2: akkor nem kellene döntenem mivel egy tüsszentéssel sem vihetem be jelenleg az oviba, ugyanis nem veszik át.
2021. nov. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Az enyèm itthon van, de nem covid miatt, magàntanuló.
2021. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Örülök, hogy elkezdte az ovit. Kell neki a közösség, szerintem pozitív hatással van rá. Sokat volt beteg az elején, de ez teljesen normális dolog. Már kezd megerősödni az immunrendszere.
2021. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!