Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha megtehetnétek, hogy otthon...

Ha megtehetnétek, hogy otthon szültök, akkor ki lenne veletek?

Figyelt kérdés
Sok olyan videó van, ahol otthon szülésnél a nagyobb gyerekek is részt vesznek az anyjuk szülésénél. Én ezt nagyon bizarrnak tartom, biztos nem engedném egy 4-5 évesnek, hogy ezt lássa.

2013. jún. 19. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
A gyerekeim biztos nem lehetnének ott. A férjemet engedném csak magamhoz. De amúgy nem szülnék otthon.
2013. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
A nőgyógyászom.
2013. jún. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Csak a férjem és egy szakképzett ember.De egyébként nem szülnék otthon.
2013. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A gyerekem biztosan nem lehetne ott. Csak a férjem és szakember!
2013. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kerria ***** válasza:
63%

Ha lehetne sem szívesen szülnék itthon... de mindenképp a nőgyógyászom, egy segítő (dúla, szülésznő, ápoló) és a férjem.


Az első szülésem komplikációkkal tarkított volt, így lehet emiatt van bennem ellenérzés az otthonszüléssel kapcsolatosan... aztán ki tudja.

2013. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én sem szülnék otthon, ha megtehetném akkor sem. (2 császárom volt). Azt meg teljesen kizárnám, hogy a gyerekeim is végignézzék! Max a férjem és a szülésznő.
2013. jún. 19. 11:58
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Ha tehetném sem szülnék otthon!

Egyébként és bekérnék egy egész szülőszobát(orvosokkal,felszerelésekkel).:) Így érezném magam biztonságban!

2013. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtehetném (értsd panaszmentes normális terhesség, elérhető közelségben-5 perc- kórház a nap bármely szakában 37-40 hét közötti fejvégű fekvésű baba stb. stb.) akkor a szülésznőm (dúlám, bábám szóval vki aki ért a témához) és a férjem lenne ott. Senki más.

A gyerekeim meg aztán főleg közelébe se... (5 és 3 évesek).

2013. jún. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász, szülésznő, a férjem. Bár ők a kórházi szülésnél is velem voltak:) Nem szülnék itthon, nekem is komplikáció volt a szülésemnél, és ha nem vagyunk kórházban, lehet már egyikünk, de a fiam egész biztos nem élne vagy ha élne is, beteg lenne.
2013. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem szülnék itthon semmiképpen, nem tudom elképzelni, hogy az akkor a plusz nyújtana, amikor én azt se tudom, hol vagyok, a kisbaba meg teljesen sokkban van, hogy el kell hagynia a nyugodt pocakomat :) arról nem beszélve, hogy "aranyat ér", ha közel van a segítség.
2013. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!