Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeked óvónője, tanárai...

Gyermeked óvónője, tanárai ismerőseid Facebookon? Gyerekkel kapcsolatban szoktatok írni neki/nekik messengeren?

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 14:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én gimnáziumi tanár vagyok. Én megadtam a Facebook elérhetőségemet a diákjaimnak és a saját osztályomban szülőknek is. Előbbiekkel viszonylag jobban tartom is ott a kapcsolatot. Némelyik szülő is ezt a platformot preferálja, szóval velük is kommunikálok. Annyi, hogy ha nem érek rá, akkor nyilván nem nézem meg, nem válaszolok azonnal. Viszont így bármikor tud írni, én is bármikor tudok válaszolni, ilyen szempontból a telefonnál pl. sokkal jobb. Az e-mailnél is jobban szeretem a Messengert, adott illetővel, illetve a csoportos beszélgetésben is egyben van az egész beszélgetés, jól kereshető a szövege, két üzenet között látszik a kép is amiről szó van stb.
2021. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!