Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a vèlemènyed erről az anyáròl?

Mi a vèlemènyed erről az anyáròl?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy normális vagy sem. Lassan azt hiszem 1 èves a gyerekük. Sokmindent lehallani...Fèrjèvel nèha jò sokat kiabáltak, cirkuszoltak miután megszült, mèg ajtòcsapkodás is volt...nèha meg hallani, hogy nyikorog a kanapèjuk, ágyuk, nevetnek, eljárnak itthonròo, szexelnek, nèha isznak is, boros üveget dobnak ki havonta, nem durva ez pici baba mellett?? Miòta gyerek van, isznak! Nagyon gyakori, hogy röhögcsèlnek, mint egy boldog család, játszanak, de az anya elèg skizofrèn számomra. Rengetegszer hallottuk, hogy aludj már könyörgöm Dávidkaaa, kèrlek, mi az Isten bajod van, nem bìrom tovább, sìrás stb monològot. Sokszor agresszìvan viselkednek. Már gondolkodom, hogy bejelentem őket. Nèha meg lehallani, hogy ènekel a gyereknek, tapsolnak, játszanak, kergeti, pattog a labda, fogllakozik vele elèg szèpen. A faluban is szeretik őket, illedelmes családnak vannak titulálva, mòdosak is. Sètálni is járnak, akkor elèg csinos a nő, de láttam már full igènytelenben is, amikor papucsban szaladt le a csomagèrt. Nagyon furák, nèha elmebetegeknek tűnnek, nèha meg játszák itt a szèp családot. Nem kedvelem őket, szerintem nagyon nem jò ez a nevelès annak a szerencsètlen gyereknek. Nekem nincs gyerekem, nem is lesz, de ilyenek minek vállaltak, ilyen labilis jellemmel?
2021. nov. 23. 22:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
:DDDDDDDDDDDDD Már most olyan nyanya vagy, mint azok a 80 évesek kint a padon! :DDDD Lehet mégis kéne neked egy gyerek, akkor nem öregednél ilyen gyorsan!
2021. nov. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

Pfejj! Mesélj már kérdező, milyen érzés homlokig más ürülékébe nyomkodni az orrod önszántadból?!

Tényleg ennyire nincs életed, hogy máséval kell foglalkoznod?

Legalább egy macskát fogadj örökbe, vagy igyál meg te is egy üveg bort - az ilyen zakkantakhoz mint te illenek ezek a dolgok.

2021. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Látszik hogy nincs gyereked :D így nem is tudod, hogy egy 1éves mivel jár. Szerintem mindenki rimánkodott már a gyereknek, hogy aludjon. Én se öltözök fel itthonra szépen, mert minek… sőt a csomagért is köntösbe megyek ki :D ettől se igénytelen se rossz szülő nem lesz senki.

Az meg hogy nem kedveled őket, hát az a te egyéni problémád… nem is kell. Nem a barátaid, hanem a szomszédaid.

2021. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Azért elég para, hogy a szomszéd szemetében turkálsz. Itt nem anyukával van a gond szerintem...
2021. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy el kéne költöznie :DDDD Ez nem valami jó hely, sok a fura fazon az utcában.
2021. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem turkalok a szemeteben! A ferj reggel munkaba menet bedobja az Uveg szelektivbe, mi mar olyankor kavezunk es be is hallom, latom a konyhambol, ha viszi...
2021. nov. 23. 23:14
 7/34 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem lennék a szomszédod az tuti. Szerintem ne mások életével foglalkozz. Keress valmit amivel lefoglaod magad.

Komolyan nem is hiszem el hogy ilyen emberek vannak mint te

2021. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Az o eletuk kihat a mienkre is, nagy okosok. A ronda viselkedesuk pedig a gyerekre. Hol nevetnek, hol cirkuszolnak. Nonszensz. Inkabb beszelek a ferj anyjaval, a kozelben lakik. O egy hivo, normalis, visszafogott asszony. Jar gyakran fel hozzajuk, de biztos nem tudja mik zajlanak a falak mogott, amikor a feleseg csinalja a musort...tiszta vicc.
2021. nov. 23. 23:23
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Borzasztó lehet egy átlagos család alatt lakni 😮
2021. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%

Hogy mi a véleményem erről az anyukáról? Semmi, átlag család.

Hogy mi a véleményem rólad? Egy kotnyeles gyökér vagy, túl messzire mész, azért az durva, hogy áttúrod a szemetüket, hogy ennyire képben vagy azzal, hogy mennyi bort isznak egy hónapban. Javaslom, hogy fordulj szakemberhez mert ez már mánikus szinteket öltöget.

2021. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!