Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen anyáról? Csak szeretem nem normális?

Figyelt kérdés

Az egyik ismerősöm gyereke kb.: 1 éves.

A gyerek anyja nem engedi senkinek sem aki dohányzik hogy hozzá érjen a gyerekhez, mondván a dohányzó ember arcán még ott a dohány "füst", ezért a gyerek nagymamája például nem adhat puszit a saját unokájának mert a nagymama dohányzik. És "undorító" a dohányzó ember, ezért a gyerekhez nem nyúlhat hozzá pl.: a nagymama nem veheti az ölébe sem!

Szerintem nem normális az ilyen Anya! Szerinted?


2017. szept. 5. 22:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Mi a véleményed az ilyen anyáról? Csak SZERINTEM* nem normális?
2017. szept. 5. 22:43
 2/10 anonim válasza:
36%
Neki ez a normális. Félti a gyermekét de hát valamennyire igaza is van meg akarja òvni a káros dolgoktol a mamával szembe ez nem szép de a pozitív oldala hogy félti a gyermekét nem minden szülöről lehet elmondani.
2017. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 BlackDahlia válasza:
68%

Enyhén túlreagálja a dolgot szerintem... :)

Most az egész család szokjon le a cigiről, és fertőtlenítő kapun kell áthaladnia mindenkinek, ha babázni akar?

2017. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Túlfélti, viszont én is rosszul vagyok a dohányosoktól, szóval én sem örülnék, ha a lányomat egy ilyen bűzbomba közelébe kellene engednem. Szerencsére nálunk a környezetben senki sem dohányzik, így nem kell annyira féltenem a kiscsajt.
2017. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Jó nagy hülyeség! A kedves mama saját magát mérgezi, de az egyévesnek semmi baja nem lesz egy arcrapuszitól. Most született a családunkban egy baba, az anyuka az a túlféltős, mindentől óvós, de a saját anyja, vagyis a nagymama dohányzik, mellesleg főnővér, tehát nem cigányputris, mégis ölelgeti, puszilgatja a 4 hetes unokáját. A lánya (keresztlányom) nem teszi szóvá, mert tisztában van vele, hogy az arcán nincs bagó. Amennyi van, az meg elenyésző. Az ismerősödnek üzenem, akkor tegye búra alá a gyereket, hátha nem alakul ki az immunrendszere. Döntse el, melyik a jobb. Egy nagymamitól kapott puszi, aki dohányzik, vagy egy burokban tartott gyerek, aki később minden héten elkap valamit másoktól, ha közösségbe viszi...
2017. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen igaza van. Olvass utána, hogy a second hand, 3rd hand dohányzás is emeli a bölcsőhalál kockázatát (illetve az asztma és allergia kialakulásának esélyét). Több száz tudományos kutatás született már a témában.
2017. szept. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Első gyereknél jellemzően megbolondulnak a csajok. Volt olyan akinél papírköntöst, szájmaszkot meg hajhálót kellett volna felvegyünk hogy megnézzük a babáját...Mondtuk neki hogy majd akkor nézzük meg a gyereket ha visszabillent az agya a normális gondolkozásra, addig meg tegyen télen is moszkitóhálót a gyerek ágya fölé nehogy maláriát kapjon.
2017. szept. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Hatos, SIDS egy éves korral bezárólag van, utána már nem arrol beszélünk. Ugyhogy ne okoskodj, mellesleg attol mert füstszaguan jön vki hozzám, senki nem lesz asztmás, ahhoz még ezer más dolognak kell lennie a személyben (pl hajlam, és nem megfelelö tüdöállapot).

Allergia-ms meg minden gyerek.allergiás, mert karanténban nevelik (állat nem lehet a közelben, cigiszagu ember kerülje, homok ne menjen rá...) ami árt, de nagyon.


Kérdezö, nem normális, akkor ne is nyisson ablakot mert ami szar ott bemegy, az sokkal károsabb mint a mama füstös arca.

2017. szept. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
68%
De furcsa hogy mindenki le lett pontozva.
2017. szept. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha akkor is dohányzik mikor a gyerek ott van , a képébe fújja a füstöt, az egyértelműen nem jó (passzív dohányzás). Egyébként meg túlzásnak tartom, de az ő gyereke...
2017. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!