Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt, hogy egy...

Miért gondolják azt, hogy egy 11 éves gyerekkel semmi gond nincs?

Figyelt kérdés
Elkaptam a covidot, 2 hete vergődök itthon. Előtte a gyerek volt beteg. Természetesen karanténban mindketten, a gyereknek hál istennek semmi baja. Szívem szerint csak feküdnék, nagyon taccsra tett ez a vírus. Mindenki azt mondja, hogy ó, hát egy ilyen idős gyerek mellett lehet pihenni. Na ja. Össze kell vadászni az iskolai anyagot, meg kell neki tanítani, pótolni, másolni. Enni csak kell valamit, főzni kell. Játszani kell vele, beszélgetni. Meg mellette azért van házi munka is, bár erősen csökkentett mennyiségben. Apukával nem élünk együtt, segítség 0.
2021. nov. 25. 22:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hete vergődsz otthon, akkor ez pont az az időszak lenne, amikor nem kéne főznöd például. Se a gyereknek, se neked nem lesz bajod, ha most zacskós levest, mikrós kaját, virslit esztek, ezeket meg egy átlag 11 éves meg tudja csinálni. Vagy akár rendelhettek is.
2021. nov. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
11 éves ki tud porszívózni, el tud mosogatni, be tudja raknia mosógépet, ki tud teregetni, egyszerűbb kaját megcsinálni.
2021. nov. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen, szokott is reggelit csinálni, berakja a szárító gépet.

Nálunk nincs online oktatás, mert ő hiányzik egyedül az osztályból. Így kiküldik az anyagot és én magyarázom el neki, akár matek, akár irodalom.


Zacskós leves, virsli nem opció nekem, mert glutén, Cukor és tej mentes diétán vagyok, kénytelen vagyok kotyvasztani a kaját. Épp ezért nem opció a rendelős kaja. Illetve azért sem, mert a napi közel 3000 ftra nincs pénzem, valamint nálunk a legtöbb étterem nem szállít ki karanténba.

2021. nov. 26. 07:14
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Honnan tudnák, hogy karanténban vagy? Sehonnan.
2021. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz átlag alattin?
2022. nov. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!