Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 11 éves gyerekkel testnevelés...

11 éves gyerekkel testnevelés órán hány kilogrammot emeltethet a tanár?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Emelni ennyi idősen nem nagyon kellene.

Persze ne úgy értsd,hogy egy iskolatáskát sem emelhetsz meg,de súlyzót nem ajánlott!


Mennyit emelhetnél amúgy?

20-25 kg-tól nem lenne semmi bajod,ha egészséges vagy.

De menj aludni,mert neked már aludni kellene! :)

2013. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

max a súlyod 40-50 százalékát, de ez nagyon a max!ha fiú vagy

de sztem még ennyi sem kéne, hiszen nem vagy te súlyemelő...

meg mit akar emeltetni??

2013. máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A medicinlabda bármely mérete lehetséges, de a tantervben megszabott, vagy az országos kerettanterv gyakorlataiban nem nagyon szerepel súlyzós edzés vagy gyakorlat, tehát nem adhat rá jegyet, nem végeztetheti kötelező jelleggel, ha az iskola nem sportsuli, vagy az egyéni kerettantervben nem vállal állásfoglalást.
2013. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom ez feladat függő. Súlylökésnél ha jól tudom fiúknál maximum 4 kiló, de még lehet sokat mondok.

Ha súlyzózni kell abból max 2 kg a megengedett, de abból nem lehet számonkérés maximum kiegészítő anyag lehet. Medicin labdából is ha jól tudom 2 kg a megengedett, de így pontosan leírást nem tudok.

Nyilván nem kötelezhet arra hogy szakadjatok meg, de 2-3 kg súlytól nem lehet bajotok.

2013. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!