Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért maradnak sokan együtt a...

Miért maradnak sokan együtt a gyerek miatt? Mit gondolnak ekkor? Miért szolgálná ez a gyerek életét?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk, Szabolcsban a pénz miatt maradnak együtt az emberek. Nyíregyházán még csak-csak, de Döge, Rozsi, Ajak, Kisvárda felé alig találni jól fizető állást, az csak akkor működik, ha vagy valakinek a valakije. Van a Baromfi, ahol 180 ezret keresnek az emberek 12-16 óraban, és van a csigagyár, ahol ennél még kevesebbet fizetnek, helyette fogdoshatsz undorító csigákat, és volt, hogy 3 hónapig! nem fizették ki az embereket.

Plusz számítsd hozzá, hogy az ottani emberek jó része nagyon konzervatív, és a nőket még mindig arra nevelik, hogy tűrjenek el mindent.

Átköltöztem Tolna megyébe, és teljesen másabb a gondolkodás ott, szabadabban élnek, mert jobbak az életkörülmények.

2021. dec. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Én Tolnából mentem Bp-re, ne tudd meg! Innen meg külföldre fogok.

Ettől még a gyáva ember gyáva marad, a gyáva szülő meg a gyereket fogja pajzsként maga elé, hogy őmiatta nem megy sehova, mert könnyebb maradni a szrban, mint tenni ellene.

2021. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Én nem maradtam a gyerek apjával csak a gyerek miatt, le leszek pontozva de én tudom hogy a gyerekem nyugodtabban el tudom látni ha nem vagyok vele együtt, nem idegesít, hogy valaki ki miatt marad e együtt azt a szüleim pl esetleg az hogy anyum nem tudott hova menni.

Én látom nap mint nap hogy nem boldogok igazán együtt a bizalom sose jön vissza,sokat veszekednének ha nem lenne kisgyerek.

Én ezt már nem szeretném elég volt gyerekként hallgatni ahogy veszekedtek sokat

2021. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én megkérdeztem anyámat tiniként, hogy miért nem válik el: azt mondta, hogy ez bonyolult, régóta együtt vannak, stbstb. Gondolom anyagi okokból maradtak együtt.
2021. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Sokan anyagi okok miatt. Jó egzisztenciával rendelkező ismerős férfiak, akik amúgy szanaszét csalják az asszonyt, meg inkább státusz kérdést csinálnak ebből.

Mások meg mert félnek, hogy nem látják a gyereküket felnőni.

2021. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos ezek az új hitelek még inkább kedvezni fognak ezeknek a "maradjunk együtt a pénz miatt" családoknak. Szomorú, hogy hány gyermek szenvedi el a pénz árát.
2021. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Egy barátnőm sem hagyja el a férjét, azzal az indokkal, hogy a gyereknek így a jobb. Kifejetve: az apa elég hirtelenharagú. Csapkod, dühöng, kiabál napi rendszerességgel vele és a kisfiukkal. A barátnőm elválna, de attól fél, hogy mivel sosem történt tettlegesség, rendszeresen lennének apás napok/hetek és nem tudná akkor megvédeni a fiát a kirohanásokkor. Míg ha együtt maradnak, nem kell kettesben hagynia őket.
2021. dec. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!