Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis mit gondolnak egyesek,...

Mégis mit gondolnak egyesek, hogy tanulja meg így a gyerek hogyan kell viselkedni?

Figyelt kérdés
Ne menj vele étterembe, nyaralni, strandra, boltba..... Stb. Mert zavarja az ő kis nyugodt életüket. De ha nem viszem sehova akkor nem tanulja meg hol mit szabad. Meg hangos, szaladgál. Jah ilyen egy gyerek. Ez nem azt jelenti, hogy nincs nevelve. De ugye az ő kényelmük mindenek felett.
2021. aug. 15. 12:07
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
73%

Elég sok adults only hely van már, így magasról teszek arra, hogy mások mit gondolnak.

Igazság szerint, ha nagyok lesznek a gyerekek, akkor mi is ilyen helyre megyünk majd, mert őszintén tényleg elég nehéz kibírni még mások gyerekét is.

Nem irigylem azt, aki gyerektelenként családbarát hotelbe csöppen. :)

2021. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
18%
Én egyszer migrénesen, meló után hulla fáradtan kénytelen voltam lemenni a boltba. Qrva idegesíti volt az egyik 5 év körüli gyerek, hisztizve toporzékolt, mert nem kapott 2 csokit, “csak” egyet. Lehülyézte az anyját. Odamentem, visszaraktam a csokit a polcra, a srácnak pedig lekevertem egy pofont. Mondtam, mostmár okod is van bömbölni te majom. Nem tudom, hogy ő lepődött meg jobban vagy az anyja. Engem nem érdekel, ha valaki hozza a kölykét ide-oda, de könyörgöm nevelje meg akkor. Senki nem kíváncsi a vinnyogásra még szabadidejében is.
2021. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem azt hiszik, hogy a nyilvános helyen szépen viselkedő min. nyolcéves azért viselkedik szépen, mert már elég idős a nyilvános helyhez. Csakhogy valószínűbb, hogy előtte éveken keresztül gyakoroltak, nyüglődtek vele a szülők, aminek már csak a végeredményét látja.

Szerintem úgy látják, hogy a kisgyerekek elsődleges szocializációs tere a játszótér (de az se legyen az ablakuk alatt) és a nevelési intézmény.

2021. aug. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
2 Hát engem pont nem érdekelt volna mennyi kínod van. Eltörtem volna a kezed, ha megütöd a gyerekem meg lemajmozod. Semmi jogod nincs megütni senkit. Nemhogy egy gyereket. Gondolom baromi büszke vagy magadra. Remélem egyszer emberedre akadsz
2021. aug. 15. 12:28
 5/53 anonim ***** válasza:
72%
2# kérlek neked soha ne legyen gyereked! Tapostam volna szét a fejed,ha az én gyerekemet ütöd meg te nyomorult
2021. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
79%

#2 értem én hogy idegesített a gyerek, de én rádhívtam volna a rendőröket.

Kutya ugat, belerúgsz?

Építkezés van, felgyújtod?

Sír egy kisbaba, kitéped az anyja kezéből és falhoz vágod?


Gondolom kamu, azt hagytad még ki a kamu-sztoridból hogy az emberek elkezdtek tapsolni.


Ha megütsz valakit azért nem ejnye bejnyét kapsz a rendőröktől se.

2021. aug. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
56%

Étteremben szaladgáló gyerekre azt mondani, hogy hát ilyen a gyerek szerintem túlzás. Vagy otthon is 65x körbe futja az asztalt egy családi ebédnél? Ugye nem….

Az ordítozás sincs rendben a boltban vagy a tömegközeledési eszközökön, sem az utcán.

Sokan nem tudnak, akarnak nevelni és azzal takaróznak, hogy DE HÁT GYEREK.

Én gyerekként se voltam ilyen. És az sajátjaimnak se hagyok, mert engem is irritál.

2021. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
49%

Engem nem érdekel az ilyen begyöpösödött emberek véleménye. Valószínű kiskorában ő is idegesített pár embert a boltban de gondolom az nem lényeg..

Igenis vinni fogom a gyerekem nyaralni,boltba,akárhova. Mert akármilyen jól nevelt, 2 évesen nem fog szépen és csöndben sétálni mellettem,nem fogja kibirni,hogy levegyen valamit. Gyerek!!! Sokan nem tudják mit jelent. Mert az igenis jó ha egy gyerek eleven. És nem,nem azt jelenti,hogy neveletlen csak még nem fogja fel,hogy mi a jó és mi nem. És itt persze nem 4-5-6 éves gyerekekre gondolok.

2021. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
56%
De pont azt jelenti. A gyereket nem utólag kell nevelni. Fel lehet készíteni rá, hogy hova fog menni, hogy kell ott viselkedni stb. Érdekes, hogy ez működött régen
2021. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
64%

Hogy a kérdésre is válaszoljak.

Rengeteg fine dining hely van ahova nem lehet gyereket vinni, ha fancy kajára vágyik egy gyerektelen, mehet oda.


Rengeteg gyorskajálda van, ha nincs pénze menő étteremre, ott meg abban a zajban a gyerekzaj a legkevesebb.

Mehet afféle kocsma étterembe ha iszogatós estét tartanak a barátaival, oda nem megy gyerek.


Bevásárlásnál szól a bevásárlóközpont zenéje, tömve van alapból emberrel, beszélget mindenki, rakodják ki az árut stb. Akinek migrénje van, menjen haza, sötétítsen be, vegyen be valami bika gyógyszert és rendeljen házhoz.

Vannak családbarát és felnőtt szállodák, lehet válogatni, ha nem talál, ott a panziós megoldás.


Nem az, igyekezzen a szülő nevelni, de nehogy már rejtegetni kelljen a gyereket, mert még nem tud megülni olyan sokáig a fenekén. Szocializálódás egy része, hogy ilyen helyekre megy a család.

2021. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!