Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen érzés...

Szerintetek milyen érzés megtudni hogy akit nevelsz és szeretsz nem is a te gyereked?

Figyelt kérdés
Most nézem hogy amerikában van ez a műsor hogy: "you are not father" ahol az apukákat szembesítik hogy nem ők a gyerek apja.És kiváncsi lennék hogy vkivel előfordult e már és milyen érzés volt megtudni és hogy derűlt ki?

2021. dec. 3. 13:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó.
2021. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
11%
Okos apának nincs mástól gyereke.
2021. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
99%
Nem ismerem azt a műsort, de ha belegondolok, hogy pl 15 év után kiderülne, hogy anno elcserélték, nem hiszem, hogy változna az érzésem a gyerekemmel szemben. Hiszen akkor már 15 éve sajátomként neveltem, szerettem. Neki mi vagyunk a szülei. Nem tudom, hogy erre gondoltál-e.
2021. dec. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
99%
3-as vagyok. Ha arról van szó, hogy az apát megcsalták, akkor a helyében a nőre haragudnék, vele lenne bajom, nem a gyerekkel, aki a hazugságok áldozata
2021. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, 9gagen làttam pàrat közülük, annyira elkeserítő. Szegènyek, bizakodva vàrtàk, az ìtèlethirdetèst, aztàn sìrtak, mikor kiderült nem övèk a gyerek. :'(
2021. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen műsort csinálni bűn! Ha egyáltalán valódi és nem művi. Minimum három ember élete megy tönkre (plusz a többi családtagé, testvér, nagyszülő, nagynéni-bácsi) egy életre. Örökre feldolgozhatatlan teher, családok szétesése.
2021. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
A gyerek lehet, hogy maradna, de az asszony menne.
2021. dec. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 6 éves a fiam, ha kiderülne hogy összecserélték egy másik babával pl, akkor se tudnám nem szeretni. Rettentő gonosz dolognak tartom, ha valaki ilyet tesz egy férfival, de azt egyszerűen nem bírom megérteni, hogy mondhatják évek múltán, hogy bár eddig teljes egészében szerettelek, de most hogy DNS szerint tudom, hogy nem vagyunk rokonok, így bocs de nem. Gyanítom ott a vér szerinti gyerek is csak kötelességből van ellátva.

Én a fiam első rezdüléseitől kezdve mellette vagyok, minden energiámat és szeretetemet rá fordítottam, és ez a kötelék úgy épült köztünk egyre szorosabbra. Ezt nem lehet csak úgy vállrándítással törölni. Akinek igen, az nem érti a szeretet lényegét. De mondom, mindentől függetlenül undorító húzásnak tartom, ha valaki átver egy férfit így.

2021. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Sose a gyerekre kell haragudni, hanem arra aki félrekefélt.

Én továbbra is sajátomként szeretném, de valószínűleg anyuval elválnának az útjaink.

2021. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%
Borzasztó érzés lehet. Egy szinten lehet azzal, amikor egy nőt megerőszakolnak.
2021. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!