Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megosztó téma! Boltban etetés?

Megosztó téma! Boltban etetés?

Figyelt kérdés

Én így nevelem a fiam, hogy amíg nem fizettük ki addig semmit nem eszünk meg, nem bontunk ki. 2 éves és gyönyörűen megtanulta.

Komolyan érdekelne hogy aki oda adja, az miért? Éhen hal 10 perc alatt? Így legalább csendben van? Nem gondoljátok, hogy meg kell tanulnia türelmesnek lenni és hogy nem mindig az van amit akar?


2021. dec. 4. 12:07
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem megosztó téma,hanem megint egy olyan amihez semmi közöd. Nem mindegy neked mit csinál más anya? Én sem adom oda míg ki nem fizettem,de letojom azt,aki igen. Te is tedd ezt és keress más boldogságot ,mint másokkal foglalkozni. Jöhet a lepontozás . Szia
2021. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a témát már sokszor kivesézték ezen az oldalon, ha érdekel, keresd meg. Persze te csak veszekedni akarsz.
2021. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
32%
Néha én is bele kostolok, nem az a baj ha eszed hanem ha utána nem fizeted ki. Én a papírokat begyüjtöm. Van hogy elfelejtem az inni valót, így 1-2 órás vásárlásnál, így adok neki bent. A gyereknek meg kb csak pékárúból förök.
2021. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
30%
Tökéletes anyának hiszed magad ettől?
2021. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez alapvető intelligencia kérdése. Max. abból a szempontból megosztó, hogy megosztja a társadalmat bunkókra és normálisakra. De attól, hogy más bunkó, én nem leszek mérgesebb. Kimutatja, hogy milyen. Sajnálom érte, még jobban sajnálom a gyereket, akinek ezt tovább adják, de ez van. Nevelem normálisra a magamét és nem eszik boltban.
2021. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%

Én sem engedtem meg soha, apukám a fiam kisebb korában sokat volt velünk, azóta sajnos beteg lett. Ő állandóan megengedte... Nem örültem neki de szépen megkértem, hogy ne tegye...

Az, hogy más mit enged meg a gyerekének teljesen hidegen hagy. Nem csak ebben, hanem bármi másról legyen szó. Ha egy konkrét ismerősöm a véleményemet kérdezi elmondom őszintén de kérdezés nélkül nem szólok bele.

2021. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 babyboom567 ***** válasza:
29%

Szerintem meg tedd össze a kezed és adj hálát ezerszer,hogy ilyen "könnyű"(ebben a dologban könnyű) gyereked van.És minden nap hálálkodjál,mert a gyerekek változhatnak ám.Lehet lesz olyan dolog amiért vért fogsz izzadni,és akkor sem sikerül majd, míg a boltban etető anyukának meg simán megy.

Amíg nem a te boltod, nem a te cuccodat eszik/isszák,és nem neked kell kifizetni/feltakarítani helyettük,addig a saját lelki békéd miatt ne foglalkozz vele.

2021. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
7. A kisfiam TE. És volt egy pár hiszti, tombolás emiatt is. Mégis megtanulta. Nem hiszem ettől szuper anyunak magam, csak úgy gondolom nevelés kérdése. És épp azért fogant meg bennem a kérdés mert egy cikk alatt szarrá volt gúnyolva, köpködve, csesztetve az aki elmondta hogy ő bizony nem ad a boltban a gyereknek. Ettől nem lesz senki szuper anya, csak tud határokat szabni és rendre nevelni a gyerekét 🤷
2021. dec. 4. 12:55
 9/46 anonim ***** válasza:
79%

Én is arra tanítom a most 2 éves kislányom, hogy először fizetünk, utána nyitjuk ki. Egyetlen egyszer volt kivétel, kinyitottunk egy innivalót, mert kint hagytam a kocsiban az övét, és már három órája rohadtunk bent az épp csúcsforgalmat bonyolító multiban. Sajnos elszámoltam magam, azt hittem gyorsan végzünk.

Ugyanígy nem tartom nagy gondnak ha valaki ad egy kiflicsücsköt a kicsinek, vagy pár korty innivalót.

Az Nekem sem tetszik ha valaki beugrik a boltba, 10 perc alatt vesz pár dolgot, majd 5 percet sorban áll a kasszánál, míg közben a gyerek a második csokit falja fel. Láttam ilyet is, ez a másik véglet. Nyilván nem szólok be, csak ha megkérdezi a vélényem. Még nem kérdezte egyik ilyen anyuka sem.

2021. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
39%
7, ha az adhd-s, enyhe értelmi fogyatékos auti gyerekem megtanulta, aki még attól is meltdown-t kap, ha másik oldalról éri a napsütés, akkor bárki megtaníthatná, ha akarná. És 99 %-ban az akarat hiányzik.
2021. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!