Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit felelnétek az 5 éves...

Mit felelnétek az 5 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Megkérdezte tőlem a minap lefekvés előtt, hogy miért született ő a világra? Azt mondtam neki, hogy majd holnap megbeszéljük, fogalmam sincs, hogy erre mit lehet mondani!
2010. szept. 5. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert vágytatok rá. Nem?
2010. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit érzel, azt mondd :) Én úgy érzem, a kisfiam azért született a világra, mert annyi érdekes és jó dolog van a világon, hogy ezt neki is látnia kell, ki kell próbálnia. És mert apa és anya szeretett volna egy gyereket, hogy ne kettesben legyenek, hanem családban. Persze, ha becsúszott, azt nehogy elmondd neki, csak pozitivan :)
2010. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, persze, ez így van. Lehet, hogy csak én gondolom azt, hogy ő komolyabban gondolta. Elég érett a felfogása, lehet hallott vmit az oviban, vagy nem is tudom, nem megszokott ebben a korban, hogy ilyet kérdeznek. Ezért nem is tudom, hogy mit mondjak neki. Talán olyanra gondolt, hogy mit kell tennie az életben, habár ez már túl felnőttes.
2010. szept. 5. 20:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak becsúszott :)
2010. szept. 5. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
és ha csak becsúszott,akkor ilyen kérdésre mit lehet válaszolni?? Gondol-gondol-gondolkodj!!
2010. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
?? írtam, hogy nem csak becsúszott, hanem tervezve volt, de szerintem ez nemigen változtat a lényegen. Egy nem tervezett babának is legalább annyira lehet örülni, mint egy tervezettnek. (Megfelelő körülmények között)
2010. szept. 5. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!