Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik, akiknek télen már...

Kismamik, akiknek télen már nagyobb pocakja van/volt, hogyan választotok kabátot?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy vesztek-e/vettetek-e kismama kabátot? Ha igen, hogyan választottatok méretet? Illetve ha nem, akkor hogy oldottátok meg?

18hetes leszek 2 nap múlva, és a rendes télikabátom már nem ér össze a pocakomon. Úgy terveztem, hogy ha nem muszáj, akkor nem veszek új kabátot, de még csak most kezdünk a nagy hidegekbe belemenni és már nem tudom felhúzni a zipzárat :D

Aki vett, az hol talált olyat ami minőségben is jó volt és nem került egy vagyonba?

A bonprixen láttam elég sok kismama kabátot, van valakinek tapasztalata?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. dec. 6. 23:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bonprixen vettem, én sem terveztem de muszáj volt. Van az oldalukon mérettáblázat, meg vélemények. Egyébként írja is az oldalon, hogy a terhesség előtti méretet válaszd. Kicsit féltem a méret miatt, de tökéletes lett. A minőségével is elégedett vagyok, de ez ugye relatív.
2021. dec. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

500 Ft-ért vettem egy turiban egy óriási férfi szövetkabátot. Teljesen véletlenül szaladtam bele, és tök örültem neki :D nagyon menőn nézett ki, szinte sajnáltam, hogy jövő télen már bénán állt, mert pocakkal valahogy jobban tetszett :))))


Minőséggel sem az ára, sem a speciális helyzet miatt nem foglalkoztam, egy telet kibírt, vicces volt és egyedi és nagyon élveztem fura sálakkal felvenni :)

2021. dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elso kettonel a kinaiban vett xl-es noi kabatot viseltem, 10 evvel kesobb a harmadiknal ugy voltam vele h ennyit most megengedek magamnak, liliputi hordozos kabatot vettem, aminek van pocakbovitmenye, hordozashoz egy plusz bovitmeny es ha az egeszet kiveszed akkor egy karcsusitott kabat, amit most viselek. Tokeletes, megerte.
2021. dec. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most vettem H&M-be. Sima M-est, mert ilyen oversize típusú. Szeretem, mert később is ugyanúgy tudom hordani, és nem is kismama ruha.


36 hkm

2021. dec. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bonprixről rendeltem, keresztbe-kasul többször lemértem, hogy tuti jó legyen, erre vagy 3 számmal nagyobb volt, mint lennie kellett volna, úgyhogy visszaküldtem. Anyukám adta oda az egyik kabátját végül (február közepén szültem)
2021. dec. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Marketplacon. Kb 3000ft volt.

Esmara (lidlis) kismama kabát. Olyan, hogy sima kabát, de a cipzárhoz be lehet tenni egy plussz betétet. Azóta is azt hordom. Ha "egyedül veszem fel" akkor betét nélkül pont jó,meg nem mondja senki, hogy kismama kabát. Ha a lanyomat magamrakötöm (hordozom) akkor meg bele a betét és ketten is elférünk benne.

2021. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bonprixről rendeltem. Most 34 hetes vagyok, tudtam, hogy úgyse úszom meg, pedig én se szívesen költöttem rá. Én is féltem, hogy nem lesz jó a méret, de azt a méretet választottam, amit nem terhesen is hordanék és valóban jó is lett (az elején még kicsit nagy is volt, de hamar belenőtt a pocakom). Egyébként a közösségi oldalak használt kismamaruhás csoportjaiban is rá lehet bukkanni egész jó kis dolgokra.
2021. dec. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sinsaybe vettem egy rendes kabátot, 3gombos, övvel, szövetkabát, simán belefért a pocakom is. Ha kellett volna a gombokat át lehetett volna varrni hohy nagyobb legyen de nem volt rá szükség.
2021. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, még simán jók rám a rendes télikabátjaim, de ha nem húznám ki bennük a végéig, akkor kaptam kölcsön egy Bonprixes kismama kabátot ismerős anyukától, ugyanaz a méret mint alapesetben, teljesen jó.
2021. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok, még simán jó a kabát rám. Úgy sejtem, hogy kb. január közepe-vége táján már nem lesz. Van egy kabátom, amit egyszer turiztam, de nem nagyon használtam, mert egy számmal nagyobb nálam és végül bénának tituláltam, hogy pont pocak részen nagyon bő. Na ez most pont jó lesz. Az a terv, hogy ezzel kihúzom tél végéig.

Ha nem, akkor mindenképpen olyat veszek, ami kismama kabáttá alakítható, vagyis plusz betétet lehet belecipzározni elöl. Ez utána is használható, nem 1-2 hónap kedvéért veszi az ember gyakorlatilag.

2021. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!