Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hete halt meg a férjem,...

3 hete halt meg a férjem, második babánkat várom. Hogy élem túl?

Figyelt kérdés
Már van egy 1 éves kisfiúnk,aki leköti a figyelmemet,de rettegek a jövőtől..És a szüléstől..Hogy nem lesz ott velem..Még 3 hetem van vissza.Aki volt hasonló helyzetben,kérem adjon egy kis vigaszt!
2010. szept. 6. 07:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem vagyok hasonló helyzetben...csak el szeretném mondani,hogy mennyire sajnálom!És remélem valaki melletted áll ebben az időben!Talán anyukád vagy a legjobb barátnőd bent lehetne!De nem is tudom...nagyon rossz lehet!A picurid,aki hamarosan megszületik biztosan enyhíti majd a fájdalmadat!Esetleg vannak gyásztanácsadók!Felkereshetsz egyet...ő biztosan segítene!
2010. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom,fogadd részvétemet:-( én sem vagyok hasonló helyzetben,nem is tudok sok okosat mondani,de ne feledd,a picik ott lesznek veled,ők erőt adnak!Tudom hogy az nem olyan ha valaki más megy be veled,de biztosan nagyon ügyesen végigcsinálod!!Sok kitartást,minden jót!!!
2010. szept. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
fogadd őszinte részvétem! Belehalnék, ha a férjemmel valami történne. Vigasztalódj a két pici babával, akikben őt látod viszont. A szülést férj nélkül is túl lehet élni, ezen ne rágódj. Inkább a sírással vigyázz, nehogy hamarabb jöjjön a pici a sok stressz miatt.
2010. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Édes Istenem, rettenetesen sajnálom..

Valaki, aki hozzád tudna költözni? Anyukád, barátnő, tesó, valaki? Elképzelni sem tudom, min mehetsz keresztül... Hatalmas lelki erőt és kitartást kívánok és ha beszélgetni szeretnél, nyugodtan írj privit. Nekem 3 éves lesz a nagyobbik fiam, a kicsi 4 hetes.

2010. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte részvétemet! Kitartást és sok erőt kívánok neked! Nagyon sajnálom, ami a férjeddel történt! Van valaki, aki segít neked...anyukád, testvéred, barátnőd? Valaki közülük is bent lehetne veled a szülésnél és utána is segíthetne neked.
2010. szept. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon sajnálom ami történt, részvétem! :( Élj, a gyerekeidnek, meríts belőlük erőt, hihetetlen mennyi erőt tudnak adni ezek a kis csöppségek!


És ha nem vagyok indiszkrét, merrefelé laksz?

2010. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 hetes terhes voltam, amikor meghalt a párom. Csak az nyújtott vigaszt, hogy lesz egy közös babánk, különben nem tudom, hogy éltem volna túl. Ennek lassan másfél éve, nagyon boldog vagyok a kislányommal, de a párom még most is hiányzik.

Ha gondolod, írj privit.

2010. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,,aranyosak vagytok!

Segítségem van,sokan segítenek szerencsére.De mindettől függetlenül akkora űr van a szívemben,ami hihetetlen fájdalmas..Mindjárt itt a pici,én meg társ nélkül.Nem is tudom mi lenne velem az 1éves kisfiam nélkül...Annyira kegyetlen az élet...:(

2010. szept. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!