Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is magányos aki otthon...

Más is magányos aki otthon van a babájával?

Figyelt kérdés

A kutya nem nyitja rám az ajtót.

Senkit nem érdekel mi van velem.



2021. dec. 8. 20:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Jó neked, nekem anyós mindig jött, de én szeretek egyedül lenni.
2021. dec. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Nem, mert nem várom a sült galambot hanem megyünk mi. 6 hetes korától jártunk baba klubba. Ott megismertem sok anyukát akik jó fejek. 2 évesek a gyerekek és még mindig összejárunk. Ha van valami program a városban megyünk oda is.
2021. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Igen az voltam. Sokan nem értik sajnos. Hozzánk hiába jöttek gyakran ismerősök, akkor is úgy éreztem, hogy egyedül vagyok hagyva a babával, nem tudok senkivel-sehova csak úgy elmenni plusz akkor is volt covid és ráadásul tél, a férjem is dolgozott egész nap. Az ismerősök is mindig estefele jöttek, nappal egyedül voltam. A gyerekem szuper jól aludt, alig volt ébren én meg minden házimunkát megcsináltam aztán szét untam magam. Most, hogy már nagyobb, többet van ébren, elmúlt a magányosság. 😊
2021. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

Nekem nincs időm ilyenen agyalni.

Plusz vannak programok.

Nekem inkàbb az a bajom, hogy egysuerűen alig jut az ismerőseimre időm, hogy tartsam a kapcsoltot mondjuk.


Tehát van 5 anyuka, akivel rendszeresen beszélgetek, találkozom.

De nem úgy, hogy együtt.

Egy idő utàn mindiv leszűkül 2-re, és nehéz felvenni a ritmust megint.

2021. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Jelen! Nekem még ismerősöm se nagyon van a környékünkön. Néha úgy érzem, hogy már megbolondulok. Errefelé még lehetőség se nagyon van valahova elmenni.
2021. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Arra gondolsz, hogy lekoptak a barátaid? Sajnos ez gyakori jelenség :(

Én megpróbálnék kezdeményezni a helyedben, és fontos hogy ne mindig a gyerek legyen a téma. Vagy ha ők nem nyitottak erre akkor keresnék új barátokat.

2021. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Sajnos igen a barátnőim lekoptak. Egy maradt.

Nem gondoltam volna hogy a második gyereknél is úgy lesz mint az elsőnél.

2021. dec. 8. 20:34
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem, antiszoc vagyok, utálom a társaságot, a barátaim még megvannak pedig 4. éve babázom már a második gyerekkel, vannak anyuka barátaim is, velük sokat beszélgetek Messengeren stb, de személyes kontaktra kb nulla igényem van és szégyen ide szégyen oda, a Covidot meg az elszeparáló szabályokat is imádom. Szerintem ha egyedül lennék ezen a bolygón akkor sem érezném magamat magányosnak. A férjem az egyetlen ezen a világon akivel szeretek bandázni, de mivel ő is hasonló alkat ezért abszolút nincs sértődés részéről ha nem én vagyok otthon a buli lelke (tudok az is lenni hozzáteszem, nem vagyok ilyen savanyú uborka aki mellett dögunalom az élet, csak az emberek 99%-a irritál).
2021. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom mennyi idős a babád, de írj nyugodtan, én szeretek barátkozni. Nekem 7 hós a kislányom, mi jövünk megyünk állandóan, mindig van valami dolgunk, kitakarítani sincs időm…
2021. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Ismerős!


A legjobb barátnőm elköltözött külföldre és havi egyszer tudunk videó chattelni. A másik barátnőm pedig messze lakik, neki is két gyereke van, és most hogy tél van ráadásul valaki mindig beteg így kb ha 3 havonta találkozunk.

A férjem már nincs a képbe. Játszótér nincs a közelünkbe, a velünk szembe lévő arborétum bezárt januárig. És a szomszédaim gyerekei is mind gimnazisták, így 2 kicsi gyerekkel semmi társaságunk.

Próbálom a legtöbbet kihozni a dolgokból, de nagyon magányos vagyok én is. Plusz a covid is jól keresztbe tett egy csomó programnak.

2021. dec. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!