Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek ilyen, vagy ehhez...

Akinek ilyen, vagy ehhez hasonló etetőszéke van - baby design pepe? (folyt lent)

Figyelt kérdés

... szeretitek? Mennyi idősen volt jó a babádnak, hogy rendesen tudott benne ülni?

[link]

Ajándékba kaptuk rá a pénzt, annyit nézegettem, és e mellett döntöttem, de a 11 hónapos fiam még mindig úgy ül benne mint a kocsmában, teljesen lecsúszik. Azóta vettünk használtan egy ikeásat, az meg úgy tűnik most jó, később kicsi lesz. A nagy etetőszék lesz valamikor jó neki? Meddig használtátok? Gondolkodom, hogy eladom, és az árából veszek valami mást inkább. Vagy várjak még vele? Később jó lesz?


2010. okt. 11. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen van, zebrás. 7 hónapos a fiam és tud benne ülni szépen. Igazából az a baj vele, hogy a tálca nagyon magas így esélytelen, hogy elérje a tányért vagy az elé rakott ételdarabokat (blw-zünk is). Így nekem kell fognom a tányért. Később talán ő is belenő. Nekem azt mondták, hogy akár 3 éves korig is lehet használni. Tetszik benne, hogy egészen le is lehet engedni.
2010. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen van, elefántos. NAgyon szeretjük, jó strapabíró. Az én kisfiam hét-nyolc hónapos kora óta ül benne, de tettem alá egy kispárnát amitől magasabbra kerül. Már 18 hónapos, mostmár pont jó a tálca magassága. Állítólag három éves korig fogjuk tudni használni, majd meglátjuk. Tálca nélkül is passzol az asztalunk mellé.
2010. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk ilyen van, 10 hónapos múlt a fiam, 6 hónapos korától használjuk, de én nem tettem rá a tálcát, mert teljesen eltűnt mögötte. Tálca nélkül jó, így is meg tudom etetni, az üveget, vagy tányért úgyis a kezemben fogom.
2010. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Hát ez az, hogy tálca nélkül jó nekünk is, de én nem szoktam a kezemben fogni a tányért. Meg hát ha már ráadásul duplatálcás is, akkor kéne használnunk. Bosszant, mert nekünk is 6 hónapos korától van meg, de nem tudom, hogy mekkora babákra tervezték....
2010. okt. 11. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is nagy de ez a jobbik eset a barátnőmnek fa van amit szét lehet szedni később asztalnak és széknek 1 éves a babája már most alig fér benne....szerintem a miénk akkor lesz tökéletes ha a baba már magától fog enni
2010. okt. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, de nagyon nem szeretem. A tálca magasságán kívül még az ülőrész anyagával is nagyon nem vagyok megelégedve. Nyáron nagyon izzadt benne. Most 10 hónapos, és szerintem most nőtt bele igazán.
2010. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!