Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek ezek a nevek,...

Hogy tetszenek ezek a nevek, illetve nem komolyak egy gyermeknek?

Figyelt kérdés
Letícia,Olívia,Natália,Szofia,Zoé
2021. dec. 12. 20:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Élete kisebbik részében lesz gyerek, a többit felnőttként éli.

Egyik sem túl komoly egy gyereknek szerintem, mindegyiket jól lehet becézni, és felnootkent sem ég a feje, mint pl egy dr. Nagy Napsugár Angyalka, vagy hasonló névvel.

2021. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a komolyságukat tekintve nagyon jók, és ezerszer inkább ezek, mint egy Panka, Manka meg Dorka. Olívia és Natália nagyon tetszik, bármelyiket adnám.
2021. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Na igen. Egy ismerős mondta, hogy úgy kell nevet választani, hogy ha doktor lesz (vagy ügyvéd. A lényeg a dr) ne szégyenkezzen miatta. Egyébként igen, mindegyiknek van aranyos, gyerekhez illő becézése.
2021. dec. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Olivia, Szófia, Zoé most nagyon népszerű, divat nevek, úgyhogy senki sem fog a mi vagy az ő és az utánunk következők korosztályában sem megrökönyödni, akár dr. lesz, akár nem.
2021. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ezekről a nevekről van szó...
2021. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Kit érdekel, hogy hívnak egy doktort. Az enyém neve például Erzsébet, de van Annamária is. Mind teljesen elfogadott név, a hozzá tartozó doktor viszont emberileg és szakmailag is egy nagy nulla. Felőlem Eperkének is hívhatnak egy szakembert, ha érti a dolgát. Leszarom.
2021. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen igaza van a 6-osnak. Én így pont lesz..om hogy hívják az orvosom, ügyvédem stb., ha jó abban amit csinál. Nem attól fogják komolyan venni.
2021. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyermeknek adsz nevet, hanem embernek, aki az élete egy részében gyerek.

Nem mindegy!

2021. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%
Nekem Panka lányom van, de ehhez a névhez egy családi történet fűzödik. Pont nem érdekel ki szerint komoly vagy sem.
2021. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Hát lehet akármilyen jó szakember, ha azt látom a táblán hogy Dr Kovács Szirom 😂😂 Hát biztos nevetnék egy jót. És jobbik esetben az ember szereti ha komolyan veszik
2021. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!