Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szégyenkeznem kell? Szülés...

Szégyenkeznem kell? Szülés után egy évvel vagyok és nem fogytam még vissza. 5 kg maradt rajtam.

Figyelt kérdés
Félek hogy a munkahelyemen meg fogják szólni.

2021. dec. 20. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem modellként dolgozol, akkor közöld a kötekedőkkel, hogy semmi közük hozzá. Amennyiben a testeddel keresed a kenyered és fontos az 5kg, akkor pedig érdemes még keményebben dolgozni rajta. Rajtam 30kg van, de fejjel doglozom, és felnőttként tojok mások véleményére, így könnyebb az életem. Nyilván teszek érte, dolgozom rajta, hogy javuljon a helyzet, de magamért és nem másokért.
2021. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szépségiparban dolgozom.
2021. dec. 20. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Modellként dolgozol, hogy ennyire fontosak a külsőségek? Szerinted ki fogja azt nézni, hogy ugyanannyi kiló vagy-e gyerek után, mint előtte?

Megint egy tipikus " ha nincs probléma, kreáljunk egyet" eset...

2021. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom azért félsz ettől, mert saját magadnak nem tetszel. Ezen esetben érdemes lefogyni, hogy újra békében legyél önmagaddal. Az biztos, hogy senki mást nem érdekel, hogy rajtad van 5 kiló.
2021. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Mondj már egy indokot, hogy szerinted miért kellene szégyenkezned.


Ennyire kimosta az agyadat a közösségi média?

2021. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg a főnöködet. Modellnél, manökennél gondolom, hogy gond. Ha fodrász vagy, akkor nem, szépségipar sok minden lehet.
2021. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem kell szégyenkezned, normál esetben az 5 kg-ot csak te látod. Nyilván mint leírták modelleknél hátrány, minden más esetben senkit nem érdekel.

A legnagyobb baj, hogy te foglalkozol vele, ez vagy te, fogadd el!

2021. dec. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell.
2021. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szégyenkezem.

15 hónapos a kisfiam és még van rajtam 8 kg.

Az elsőnél is talán 3,5 év után mentek le a plusz kilók.

Mivel két gyerekkel vagyok itthon a nagyobb 9 éves a kicsi 15 hónapos egy káosz a napunk.

Délelőtt örülök, ha sikerül megfőzni és kiatakarítani délután meg tanulunk a naggyal. Nem igazán van időm a tornára.

Idővel lemegy ez a felesleg is.

2021. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!