Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kis babám nem akar bufizni....

Rizsaa kérdése:

A kis babám nem akar bufizni. Nagyon nagyon ritka ha jön neki. Hasfájos sajnos Meg az a bajom hogy issza a tápot és el alszik utána hogy vegyem fel bufizni ? Mert fel kel és akkor nem is alszik vissza

Figyelt kérdés
Hogyan oldottatok meg ezt ? Hogy kell csinálni ?

2021. dec. 20. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Milyen idős?


Ha elalszik, akkor tedd hasra napközben, este pedig oldalára. Alvás közben bukik? Ha nem, akkor hagyd aludni. (Kislányomat este sose büfiztettem, nem lett semmi baja, akkor nem igényelte, mert nem nyelt annyi levegőt.)


Vannak cseppek, amiket ki lehet próbálni, pár napot használni kell, mielőtt hatna. Ezek: Espumisan, BioGaia, GripeWater és lehet van még más is.


Van baba, aki az Eurovites D vitamintól hasfájós.


Amiket érdemes kipróbálni:

- etetés közbeni büfiztetés

- fent említett cseppek

- D-vitamin csere

- meleg (általában) meggymag párna pocakra

- tornáztatás

- masszírozás

- akár tápszer váltása

- másik cumisüveg (hátha)

- párduc (?) tartás

- lehet a hordozás is segít

- az idő. Van, olyan amikor egyszercsak, puff, mintha elvágták volna és már nem fáj a hasa. Ez úgy 3-4 hónapos kor környékén történhet. (Persze lehet előbb és később is.) Nálunk a hozzáállással szűnt meg.

- szélvédő használata (bár ezt nem tudom, hogy hasfájásra jó-e)

2021. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a hasznos válaszod !


Nem bukik hála égnek. Ha igen aKkoris Nagyon ritkán.

7 hetes és 3x bukott de abból egy azért , mert buta voltam és kipróbáltam egy új üveget ami nem volt jó. Valószínű gyorsan evett.


Milumil prosyneo ha Adok neki. Doki néni azt mondja ez a legjobb tapszer ettől nem lehet baja…



Használok espumisan (alig van már)

Biogaia . És ma vettem infacol espumisan helyett hátha hatásosabb lesz.


MeggymAg párna van de nem látom h jobb lenne neki tőle.

Torna masszír nagyon sokat csinálom neki.


Hááát eurovites d vitamint kap azt írtak fel neki.


Néha szelcsővezni szoktam ha keservesen sír. De ezt inkább kerülöm.

2021. dec. 20. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!