Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hasonló névpáros van?...

Milyen hasonló névpáros van? Bianka-Blanka névpároshoz hasonló kellene. (Jöhetnek fiú és lány nevek is)

Figyelt kérdés
Nem olyan neveket keresek, hogy Csilla-Lilla, Hanna-Panna, hanem amelyik névnek a belsejében egy-kettő betű különbözik.
2021. dec. 25. 17:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%
Ki és miért pontozza le a feltételeknek megfelelö válaszokat?
2021. dec. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
39%
Hát pl én is lepontoztam azokat, amik nem feleltk meg a feltételeknek.
2021. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

A feltétel az volt, hogy a két név gyakorlatilag ugyanolyan legyen, csak a középsö betükböl egy-kettö meg legyen változtatva, az nem teljesíti, ahol a kezdöbetük mások - ez a kérdésben direkt ki van emelve.

Elég sok olyan válasz volt, ami ennek megfelelne, mégis lepontozták.

2021. dec. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%

Pl melyik, 13?


1. Komment:


Maria-Marja, Erzsébet-Elizabet

Ebből a Maria-Marja felel meg.


2. Komment:

Gergely-Gergő


Abszolút köze nincs a kérdéshez


3. Komment:

Mindegyik megfelel a kérdésnek


4. Komemnt:

Lia-Zia-Via-Mia

Lea-Zea

Amália-Amélia

Lara-Lora

Léna-Lina

Mira-Kira

Nara-Mara

Nilla-Milla

Betta-Bella

Huba-Hugó

Soma-Zsoma


Innen az Amália-Amélia, Lara-Lora, Léna-Lina, Betta-Bella felel meg.


5.komment:

Mind megfelel.


6. Koze nincs hozzá,


7. Annabella -Arabella felel meg.


9. Megfelel.


10. Komment:

Köze nincs hozzá.

2021. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
83%

Oké, én nekem teljesen elkerülte a szemem a nem szócskát a kérdésben. Vagyis, hogy az nem számít, hogy a kezdőbetű más. Ettől függetlenül írtam jó neveket, de azért bocsi.

Mondjuk az Annamira és Annamíra nem értem hogy jó. Mert ezt írod #14, akinek nagyon köszönjül a kielemzését. Attól, hogy rövid vagy hosszú í, attól a név tökre ugyanaz. Szóval írhatnám, hogy Olivia-Olívia vagy Ajsa-Aisa is például. Szóval az ilyenek nem hasonló névnek számítanak, hanem ugyanannak.

2021. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az ELizabet-Erzsébet megfelel, az eleje meg a vége stimmel, közben vannak más betük.
2021. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
65%

Én vagyok a #10es. Tudom, hogy a kérdező nem kifejezetten ilyent keresett, de szerintem bőven belefér a kategóriába. Kapott előtte megfelelőbbeket, egy mellékszálon ez a páros is érdekes lehet a számára.


De jó lenne, ha ő is írna és helyre tenné a csordát, hogy ne mi bírkózzunk egymással. 🤷🏻‍♀️

2021. dec. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Dorian, Darion, Derion, Darian
2021. dec. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
81%

15!


Nem, nem számít ugyanannak. Az i és az í két különböző betű, és ez volt a kérdező kerese: közepén egy vagy két betű más. Igen, az Olvia és Olívia is jó.


16!


Szerintem meg ha a kérdés a közepén legyen más, akkor az elején más nem felel meg. Pl vegyük azt, hogy a kérdés olyan zászló, ami a magyarok hasonlóan piros csík fent, zöld lent, akkor nem jó az olasz, mert az zöld, fehér, piros, nem jó a holland, mert az piros, fehér, kek, de jó a boliviai, mert az piros sárga és zöld.

2021. dec. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Benjamin, Benjámin
2021. dec. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!