Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amit a következő gyereke...

Mi az amit a következő gyereked nevelésében, szokási kialakításában biztosan másként csinálnál? Egy 1 éves nagyfiú anyukája, aki úgy érzi sok mindent rosszul csinál és a türelme is hamar elfogy.

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem adnék cumit :)

Nem mintha annyira megrögzött ellenzője lennék, csak elég nehéz megválni tőle. Én leginkább azért adtam a fiamnak, mert attól féltem, hogy máskülönben az ujját fogja szopni. Azt még annyira sem akartam.

2010. szept. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Én az altatási szokásai fogok majd a második gyereknek változtatni. A nagyot ringattuk, hintáztattuk, hogy elaludjon, ma napig kínlódunk az altatással igaz most már teázva alszik el, de ez sem a legjobb.

Remélem sikerülni fog a feladat, mert nemsokára megszületik a kicsi.

19 hónapos kisfiú anyukája és 32 hetes kismama

2010. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Még ennyit se stresszelnék... -most se paramami-
2010. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtabb lennék.Mondjuk hogy ogyan azt nem tudom,mert ez olyan nehéz olyankor,mintha most megfogadnám hogy ha újraszületek szőke hajam lesz...kb.annyira is tudom befolyásolni,de valahogy megpróbálnám...
2010. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem altatom cicin a lányzót majd. Ami harc megy a fiunkkal néha azt senkinek se...

Ha feláll a csöppség 5hónaposan akkor ha kell a földhöz ragasztom, hogy akkor is mászol max ennyi idősen, és nem a kezembe csimpaszkodsz és totyogsz, ha üvöltesz elmegyünk a bratyóval hintázni, te meg dühöngj itt, itt a számom, ha lehiggadtál hívj fel...

Nem agyalok éveket mivel etessem a gyereket, meg jaj biócucc legyen.

Ha ölik egymást megkérem őket, hogy kint tegyék az udvarom, most takarítottam...

Igyekszem annyira laza lenni velük, hogy ne legyek teljesen idegroncs estére...:D

Sorolhatnám még. Majd meglátjuk mennyire sikerül:D


Nálunk 15hónapos a fiam, dec születik a lányzó, nálam is hamar pattan a cérna, és sokat veszekszek a kicsivel, mert éppen a falimalacot akarja joghurttal megetetni, vagy mert 200szor adom rá a zoknit 1perc alatt, közben süt a padló olyan hideg, hogy papucs, álmodni sem merek róla:D

2010. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

Elsőnek üzenem: az én lányom az ujját találta meg 2 hónaposan, akkor próbáltuk rászoktatni a cumira, de azt nem volt hajlandó bekapni -- azóta is az ujját szopja, bár már csak ha altatja magát, 21 hós -- szóval tök mindegy, te mit akarsz, ezt a baba dönti el, hogy az ujját szopja vagy sem (és persze ha megismeri a cumit, akkor is ő dönti el, hogy kell-e neki vagy sem).


Én talán az altatást fogom másképp csinálni, meg lehet az etetést is. Most velünk alszik a lányunk, és nem szeretném, ha megszületik a húga, majd ő is ott lesz negyediknek. Az etetéssel meg annyi, hogy a lányom totál rákapott az üveges bébiételekre kb 7 hónaposan, és azóta is vennem kell neki rendszeresen. Talán a kicsinek majd nem adok üvegest.

De ez még nem biztos, ha másképp nem, majd veszünk egy nagyobb franciaágyat, és végül is mindegy, ha majd neki is az üveges kell, hát így jártam.

Nem aggódom ezen szét magam :)


21 hós kislány anyukája, 33 hetes kismama is :)

2010. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!