Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikrek: az egyik gyereket...

Ikrek: az egyik gyereket engednék iskolába, a másikat meg nem? Ez így mennyire lenne jó?

Figyelt kérdés
Lányomat engednék jövőre iskolába, a fiamat marasztalnák még egy évre.
2022. jan. 2. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen jó. A lányod ezek szerint iskolaérett, őt kár lenne marasztalni az oviban.

A fiad viszont még nincs kész, neki az lenne a szenvedés, ha iskolába adnád.

2022. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy ikrek, még külön egyéniségek, külön igényekkel. Nem kéne az egyik gyereket beáldozni a másik miatt.
2022. jan. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Úgy tekints rá, mintha nem ikrek lennének. Átlagos családokban is előfordul (nálunk is így volt), hogy az egyik gyerek 6, a másik 7 évesen megy iskolába.

Ikrek, de nem sziámi ikrek :)

2022. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én ikerpár tagjaként együtt lettem marasztalva tesómmal. Nekünk jó volt, mert kb mindent tudtunk együtt tanulni, egymástól kikérdezni. Mi jól kijöttünk egymással, sokáig egy szobában is voltunk. Nem voltunk összehasonlítgatva, a gyengébb hármas is ugyanolyan értékű volt, mint a másikunk ötöse - a lényeg, hogy kihoztuk, amit ki tudtunk.
2022. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Amelyiket lehet,engedd iskolába.
2022. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Testvéreim is ikrek. Ők is együtt mentek suliba. Az egyik tesóm maradt egy plusz évet az oviban a másikkal.
2022. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
2 külön emberről beszélünk. Kezeld őket így! Én is iker vagyok, nem jártunk egy osztályba. Más személyiségek is vagyunk. A szülinapunkon kívül semmi másban nem hasonlítunk.
2022. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Attól hogy az egyik fejletlen, nem kell direkt visszafogni a másikat.
2022. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha marasztalnád egy évet az oviban, akkor egyszerre mehetnének suliba és egyszerre tanulhatnának, akar egy osztályban és egyszerre végeznének stb.

Én biztos h így csinálnám.

Ikrekkel vagyok várandós.

2022. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!