Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Költözködés nagyon megbolygatj...

Költözködés nagyon megbolygatja 1 éves fiam alvását, aki egyébként is rosszalvó? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Hamarosan költözünk és feltétlenül szeretnék fiam el- ill. átalvási szokásain változtatni, azt remélem ez most épp jó alkalom, hogy belevágjunk. Még sosem aludta át az éjszakát, és sajnos jó pár hónapja a nagyágyban alszik velem vagy az apjával, de ez már nekünk kezd zavaró lenni amiatt, hogy egymásra semmi időnk. Persze tudom mi rontottuk el, de ez volt az egyszerűbb megoldás mindenkinek az éjjeli gyors visszaalvásra. Éjjel már nem szopizik, de többször ébred. Tudni kell, hogy születésétől kezdve egy örökmozgó, nyughatatlan kis manó, rengeteget sírt mindig is és nagyon gyors a mozgásfejlődése.

A kérdésem az lenne, mi az amire feltétlenül figyeljünk oda az új házban, hogy esélyt adjunk egy mindenki számára elfogadhatóbb szokás kialakításában?


2010. szept. 8. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:

mindenképp legyen szobája ha van rá lehetőség!mikor költöztök,hagyd hogy a maga módján segétkezzen!végig jókedvűek legyetek,járjátok körül a lakást többször is,jól tanulányozza át!meg kell vele beszélni hogy ostantól ez a szobája és itt fogtok lakni(én ezt csináltam XD )

aztán minden csak rajtatok múlik,hogy rászoktassátok a napirendre.Nem könnyű,de ha következetes vagy akkor összejön!!!

2010. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, igaz nekem 5 hónapos volt a kicsi, de én is vele aludtam egy ágyban költözésig, aztán az új házban beraktam a kiságyba, volt egy két nehéz éjszakánk de azóta ott alszik, és minden ok. 10 hónapja.
2010. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!