Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell lesajnálni, ahol...

Miért kell lesajnálni, ahol ugyanolyan neműk a gyerekek?

Figyelt kérdés
Hamarosan megszületik a második kislányom. Eddig szinte bárkinek mondtuk hogy kislány szinnte mindnki sajnálkozva nézet ránk. Meg megjeggyeztek, hogy nem baj, majd a harmadik fiú lesz. Honan tudjk hogy akarunk egyaltalan harmadikkat? A baratnoimnel ahol mondjukk ket fiu van, ok is ezt meselik, hogy ezeket a beszolasokat kapjak. Csak a fiu lany csalad az igazi????? Ahol ket ugyanolyan gyerek van ok mar sellejtesek?
2021. aug. 10. 09:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem,csak szimplán együttérzőek akarnak lenni,mert azt hiszik most fiúra vártatok.

Nem kell mindent zokon venni.

2021. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Rossz körökben mozogsz. Ismerkedj normális emberekkel.
2021. aug. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, de mindebki azt érzi, hogy jó a van beleszólni. Én ilyenkor jól megforgatom a szemem, majd esetleg vissza is szólok valamit. nekem egy lányom van, de folyamatos kérdés volt terhesen is, hogy mikor jön a tesó?! Mondtam, hogy öcsém, még ő sem született meg..

Mióta megszületett azóta is folyamatosan jönnek ezek a kérdések. Én már nem tűröm olyan jól, mint az elején.

2021. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
*joga van beleszólni
2021. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Most itt töltöd ki a feszkót mert nem jött össze a fiú?
2021. aug. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Mi ugyan ezt kapjuk 3 lány mellett.

Majd a 4.fiú lesz.

Nem. Mi nem azért vállaltunk 3.gyereket, hátha az egyik fiú lesz.

Ha szűlnék 4. (amit nem fogok) azt sem azért tenném.


Van ismerősőm aki 5 gyereket vállalt. Mind az 5 fiú. A 4.-5. pont azért lett hátha lány lesz..

2021. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Szintén a második kislányunkat várjuk és ugyanezeket kapom meg, hogy majd a harmadik fiú lesz meg ilyen sajnálkozva mondják hogy jaaaaj de jóó, amikor mondom, hogy kislányt várunk megint. Én zokon ugyan nem veszem mert kislányt szerettünk volna megint, de tény, hogy rendkívül fárasztó egy jelenség, én eleve az ilyen jópofizós csacsogásokat nem szeretem de amikor még ilyen idióta megjegyzésekkel színesítik akkor még fárasztóbb :D Aztán meg majd jönnek a “Szoptatsz? Lesz harmadik? Jó baba, alszik?” és hasonló gyöngyszemek megint mint amikor az első volt baba, na azokat sem várom, sokan nem veszik észre magukat.
2021. aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is mondják, hogy kellene még egy 3., hátha lány lesz. Hát én nem akarok lányt, sőt 3-at sem, de csak mondják, direkt, h.lyék, elmúltam már 40 ráadásul.
2021. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk van egy 2éves fiunk, jövőhónapra várom a kislányt.

Én azt kaptam már meg nem 1x, mennyivel jobb lett volna 2 fiú...

Akkor nem kellene új ruhákat venni meg stb...


Meg van aki hozzátette, nem baj, a 3.már mindegy mi lesz, mert igy van fiús leg lányos felszerelésünk is 🤦‍♀️

Hiába mondom, nem lesz 3., az a válasz, nem tudhatjuk előre 🤣🤣🤣

2021. aug. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is megkaptam 2 fiúra, de valaki nekem el is mondta miért: mert áltabán a szülők vegyes párost szeretnének. Meglepődtek, hogy én pont egyneműekre vágytam mindig is.

Nem azért, mert sajnálnak, csak vigasztalni akarnak - persze rosszul jön le.

2021. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!