Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 92-es badyt hány hónaposan,...

92-es badyt hány hónaposan, évesen hordanak a gyerekek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

18-24 hónapos korig.

Bár ez nem jelent semmit, mert pl. az én lányom most lesz 2 éves és már bőven a 98-as ruhákat hordja.

2010. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
21 hós kislány, most nő bele éppen a 92-es ruhákba. Még a 86-osokba bele tudom szuszakolni, de már nem szívesen.
2010. szept. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Két év körül.


Az enyém másfél éves és most kezdte hordani a 86-ost. De sok ruhából még jó neki a 80-as.

Viszont van ismerősünk ahol most lett 1 (!!!) éves a lányka és ugyanúgy 86ost hord.


Szval ez a kérdés most kb. olyan volt, mint hogy egy 40 éves nőnek mekkora a lába..

2010. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Másfél évesen.Jó húsban vagyunk.
2010. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kislányomnak akkor már ne vegyek 92-es badykat, mert akkor már a lányok szobatiszták, és nehéz vele bajlódni???
2010. szept. 8. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Mekkora most a kislányod? Nem biztos, hogy szobatiszta lesz 2 évesen. Egyébként én ugyanúgy használom, bugyi mellé is. Nem lóg ki a dereka.
2010. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A fiam egy teljes éven át hordott 92-es bodykat. Egy és két éves kora között végig, sőt, két éves kora után is még egy jó darabig. Lassan három éves lesz, de még a 92-es pólók most is jók rá (csak a rövid ujjúak).

Az nem jelent semmit, hogy két éves lesz, nincs kőbe vésve, hogy addigra szobatiszta lesz. Az enyém pl. csak most nyáron kezdett el pelus nélkül lenni, és mostanra mondhatom, hogy szobatiszta. De alsógatyóval is simán ráadom a bodyt, főleg alváshoz.

2010. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Átlagos esetben 2 évesen hordanak 92-es ruhákat,de az enyémek pl 3 évesen.:))Én a szobatisztaság kezdete óta nem adok rájuk bodyt,mert macerás lebontani.
2010. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Arra is kitérne a kérdésem, hogy ha már szobatiszta akkor ti nem adtok a kicsikre badyt, mert macerás, vagy azért jó az , mert fogja a derekukat? Ők még maguktól nem tudják letolni a nacit, 2 évesen???

2010. szept. 8. 22:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én ráadnám, de a bölcsiben nem örülnek neki, mert hogy tényleg nem tudják egyedül levenni, és ott arra tanítják őket, hogy önállóan csinálják a dolgokat. Mondjuk ez jó is, de azért én ha pl. megyünk valahova, és ilyen hideg van, mint most, akkor rá szoktam adni, mert tényleg jobban szeretem, ha nem lóg ki a dereka. Nekem nem macerásabb kipatentolni és felhajtani, mint lehúzni a kisgatyót. Talán egyel több mozdulat, de ennyi belefér :)
2010. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!