Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok hogy ne legyenek...

Mit csináltok hogy ne legyenek olyan monotonok a napok?

Figyelt kérdés
Mikor mentem dolgozni jobb volt, de már így is monotonnak érzem nagyon. Reggel férjem korán elmegy dolgozni aztán én elviszem a kisfiúnkat oviba aztán munka, megyek a gyerekért, főzök 2 naponta, kis hazimunka vagy játszok a gyerekkel. Férjem hazajön 6 körül. Eszünk, fürdünk és alvás. Hétvégén se nagyon megyünk sehová. Kis faluban élünk, férjem autóval jár dolgozni így hétköznap sehová nem tudok menni.
2022. jan. 20. 19:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Persze szoktunk jó időben játszótérre menni vagy sétálni de ilyenkor jövünk egyből haza.
2022. jan. 20. 19:13
 2/8 anonim ***** válasza:

Mejetek valahová hétvégén.

Én ezt szoktam csinálni.

Illetve szokott lenni valami kis "projektem", pl valami kertészkedős ötlet, vagy sütés-főzés, vagy valami kreatív dolog.

Egyébként meg rossz időben is lehet sétálni ám, ha úgy érzitek. 😉

2022. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj sokszor szombaton is dolgozik a férjem és vasárnap meg pihenni szokott. De próbálom legalább havi 1 alkalomra rabeszélni.
2022. jan. 20. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Beiktattam heti 2 óra tornát, itt a faluba tartja egy nő, ott vagyunk páran, már az az 1-1óra is sokat lendít a hangulatomon, utána beszélgetünk még. Illetve van 1-2anyuka akivel rendszeresen találkozunk, játszanak a gyerekek mi beszélgetünk, kávézunk egyet mellettük.

Játszótérre is mennék de gol nyitva van hol nincs, majd tavasztól rendszeresen nyitva tartják, ott is lehet ismerkedni.

Hétvégén mindig megyünk a szüleimhez ebédre, tesómék is jönnek így az a nap is mindig más.

Várom a jó időt, hogy lehessen menni állatkertbe, botanikus kertbe ide oda sétálgatni.

2022. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát ja, itt nem azzal van a baj, hogy gyerek van, hanem hogy a férjed bele van buzulva a munkájába. Nálunk is ez van, könyörögni kell, hogy néha csináljunk már valamit a munkán és a gyereknevelésrn kívül is. Nincs ötletem, max. annyi hogy ültesd le a férjed és beszélj vele, hogy elég volt, ez így nem élet. Hozzatok áldozatot, legyen kicsit kevesebb a pénz, meg a pihenésbe férjen bele az is, hogy veled is tölt időt.
2022. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jàtszòhàz, babaklubb, vagy csak random elmegyünk sètàlni, sütizni. Itthon tàncolunk, festünk.

Vondd be a fèrjed, havi 1 alkalom elèg kevès csalàdi időnek. Hamarosan tovàbb lesz vilàgos, hètköznap is elmehettek valamerre.

2022. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed el egyedül a gyerkőcöt valamerre a hétvégéken ha apuka nem ér rá? Nem vagytok összenőve, hidd el, jó lesz :)
2022. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Busz, vonat!!!! Én is szenvedek, mert falura költöztünk és még nincs 2 autó. De én megoldottam, tömegközlekedéssel megyünk amikor csak lehet. Játszótér, cukrászda, bármi. Nem kell egésznapos program, az is jó ha csak valami más inger ér mint otthon.

És tudom hogy sok helyen ritka a járat, de akkor sincs olyan, hogy nem lehet kihasználni.

2022. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!