Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a varázspalló mire jó?

Ez a varázspalló mire jó?

Figyelt kérdés
Mindenki dicséri, hogy milyen jó, mennyire megéri az árát, de egyszerűen nem értem miért. 20-25 ezer Ft egy darab hajlított deszka. Ami nem lenne gond, ha látnám benne a fantáziát. Néztem videókat is. Ok, lehet vele billegni. Láttam hogy valaki a babáit csúszdáztatja rajta (azt az én lányom egy könyvvel is megcsinálja). Vagy valaki az autóit tologatja rajta, alatta (van egy csomó autopályánk). És kb ennyi. Tehát ami értelme van, az csak a billegés? 20 ezer forintért? Vsgy ez amolyan menő, mert valaki az mondta egy szuperanyu csoportban hogy milyen jó?
2022. jan. 21. 16:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ez a csúszda rész tetszene, de nem túl rövid ahhoz? Az én gyerekeim 4 és 3 évesek. Olyan kicsinek tűnik, amire ha ráülnek már lent is van a lábuk.

Ráadásul mennyire biztonságos, ha csak az ágyhoz teszem? Nem csúszik el?

2022. jan. 21. 20:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!