Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokak szemében miért az a jó...

Sokak szemében miért az a jó anya/apa, aki a közösségi médián haknizik a gyerekével? És mégis mivel és miért rosszabb, ha valaki egyáltalán nem oszt meg a gyerekéről semmit? Miért alakult ki ez a gondolkodás?

Figyelt kérdés
2020. aug. 21. 10:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem ismerek ilyen "sokak"-at. Az én környezetemben az a kínos, sőt, visszatetsző, ha valaki kiteszi a gyerekét. Tiszteljük annyira hogy ezt a döntést majd ő hozza meg. Addig az a dolgunk, hogy vigyázzunk rá, és ennek része a személyiség védelme is.
2020. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem egyik se kínos vagy visszatetsző.


Kinek mi tetszik, ha valaki ez alapján ítéli meg a másikat, hogy pl családi kép a profilképe, az a saját szegénysége, én ilyesmi alapján sose ítélkezek.

2020. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%
Nem ez a probléma. A tudatlanság. Aki szerint nem gond kitenni a gyerek mindenféle fotóját a netre, az nem elég tanult ahhoz, hogy használja. Tanulni kell, nem csak pötyögni. És ez viszont egy felelős szülő feladata lenne! Ez a probléma, nem a fotó.
2020. aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
44%

Ha kiteszel egy képet a gyerekeddel az nem haknizás. Az ember olyasiről posztol amit szeret, pl.ha a nyaralásról teszel ki képet akkor nem haknizol a vízparttal. Szimplán kitettél egy képet, se több se kevesebb.


Ha nem teszel ki képed a gyerekedről az nem személyiség védelem. Akkor pl.egy esküvői potón vagy egyéb családi fótón se lehet rajta? Majd a tabló képen se lehet rajta? Az utcára is lekendőzött fejjel viszed mint anno Jacko a gyerekeit? Mert az a teljes személyiség védelem .

2020. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

Én inkább tiktok-on tapasztalom ezt. Tudom tudom senki nem tudja mi az.

Szóval ez a videózgatok a gyerekkel meg kirittyentem magam mert én hú de szexi anyuka vagyok. Meg fiatal anyuka vagyok (16-7 évesen szülnek) jajj de kemény vagyok. Kommentben meg szarrá vannak ajnározva. Jajj de jó anyuka vagy. De jó hogy ilyen fiatal anyuka vagy. De jó hogy így adsz magadra (10 kiló smink meg csecs kidob). Minden anyukának ilyennek kéne lennie. Pffff. Nevetséges

2020. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
41%

Azért a partra nem rejszolnak pedofilok, ha a bugyis kislányod nincs rajta..


Lehet ezt bagatelizálni, csak épp lehet, hogy nem érdemes.


Arról nem beszélve, hogy pelusos Pancsika csokikrémes arca most milyen kis édes, aztán amikor Dr. Kiss Anna lesz, nemzetközi jogász, akkor meg mennyire kínos, hogy ezt a képet boldog-boldogtalan látja.

2020. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
43%

Te kiteszed a gyerekkori hisztizős, gagyin evős, vagy intim pillanataidat a netre? Még ha igen is, akkor is ezt TE döntötted el. Aki most a kiskorú gyerekéről posztolgat mindent, az konkrétan az engedélye nélkül osztja meg a magánügyeit mindenkivel. Remélem, hogy hamarosan lehetővé teszik, hogy a nagykorúvá érett gyerekek ilyenért perelhessék a szüleiket. Mert igenis elvárható lenne, hogy korlátozzák!


A tablókép, és 1-2 csoportkép más kategória, bár én ezt se teszem ki. De azt gondolom, hogy megint más, amikor tekered, tekered a hírfolyamot és napi szinten ott van egy olyan ember egész élete, aki ahhoz nem járult hozzá.

2020. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
61%
Úgy megnézném az ilyen szülők fejét, ahogy a nagyszülők nekiállnak Facebookozni és kiposztolják a régi, terpesztve pelusozós, vagy műanyag kádban sírós, meg oviban bájvigyorgós fekete-fehér képeket. Nézd Marika milyen szépen tudott ülni a bilin. Aztán a 40 éves Marika arcát kéne megnézni, amikor ezt nyilvánosan látja a főnöke, a munkatársai meg a jó ég tudja ki :D:D
2020. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
6%
Te jó ég, micsoda történetet építettél körém, kérlek mesélj még, mi másban vagyok még bűnös?
2020. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%
Bugyis képeket senikről nem kell kitenni, magadról se. A pedofil meg az utcán is lefotózhatja és verheti a képére, úgyhogy marad a Jackó féle fejfátyolozás.
2020. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!