Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy anyuka használ...

Szerintetek egy anyuka használhat ilyen szavakat, ha a gyerekéről van szó? Csak engem akasztott ki?

Figyelt kérdés

Egy csoportban írta ki ezt egy anyuka, aminek tagja voltam, de töröltem magam, mert hasonlókra nem vagyok kiváncsi. Ja és admin a hölgy. Ami még felháborított, hogy érkezett 30 válasz, abból 3 volt, aki azt írta nem kellene így megnyilvánulnia, a 27 pedig kitartást kívánt és azt írták, hogy ők is hagyják sírni az 5-6 hónapos babáikat, mert hát hisztisek.


“Huu mamik nekem annyira kib....tul elegem van hogy azt elmondani nem tudom...

ugye apa nincs itthon... mostmár 2-3 hetente hétvégére jön csak haza.

Tavaly h apukàm meghalt úgy döntöttük hogy anyunak is meg mindenkinek jobb lessz ha együtt lakunk nekem lessz segítség anya nem lessz egyedül, ámde a gyerekem konkrétan nem túlzok! 2 mpre nem lehet letenni sem az ágyra sem a játszószonyegre sehova! Mert elkezd hisztizni... mióta megszületett esküszöm a szülőszobán sírt egyedül mert mindig jött anyám aztán jaj így úgy amúgy! Ott tartunk h 5 percnél tovább nincs el senkivel sem állandóan engem keres stb... 6 hónapos biztos tudok már rajta változtatni azt se tudja mi az h magát megnyugtatni. G...-ire ki vannak az idegeim nagyon elegem van! Anyámmal nagyon összevesztünk múlthéten. Pont ez miatt mert leteszem és hisztizik de ő jön h bög a gyerek.. hiszti és bőgős között elég nagy a különbség próbáltam a vállam kímélni mert kiment másfél hónapja és nem tud helyre jönni mert 0-24 fogni kell a gyereket, lassan 11,5kg szóval nem egy 5kgos gyerekről beszélünk... közöltem vele h az k... nagy segítség h napi 2x10-15 percre valaki pesztrálja mert utánna jaj fáj a kezem elfáradtam stb aztán adják vissza h fogjam, de én meg miattuk szenvedjek vele egész nap.. hát k.... jó mondhatom...

Tegnap apa még itthon volt elmentünk sétálni... a kocsiból hogy átkerült a babakocsiba mondanom sem kell kereken kb 5percet volt el! Utánna felváltva cipeltük, közbe meg a babakocsit bámulta aztán röhögött.. Háth Ja tök jó vicc..

Mindketten odáig voltunk betettük már rám szólt egy nő h miért hagyom bögni... 1 nem bőgőtt hanem hisztizett illetve ilyen köhögéses meg fulladást immitál mert úgy hamarabb szabadulhat , 1 kib....ott könnycsepp nem jött.

2 Ki a jó f... ő h megmondja nekem h mit csináljak a gyerekemmel...

konkrétan szerintem 5-7 percig csinálta aztán meguntam és kivettem! De komolyan mondom nem tudom mit csináljak vele... apa 1 órája ment el azóta sétálunk 20p hiszti után elaludt.. de anya éjszakás és egész reggel kézbe sétálva mindenhogyan ment a hiszti semmi se volt jó apjának odaadtam akkor meg elkezdett üvölteni hát tök jó..

Ti mit csinálnàtok?

Bocsi hosszú lett 😕“


2018. ápr. 17. 07:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Én lecsót csinálnék.
2018. ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Túl sok a szabadidőd. 65 éves nyugdíjas nénik szoktak ilyeneken háborogni.
2018. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Menj és keress valami elfoglaltságot a pletyókázás helyett. Nálunk tavasztól mindig kint ülnek a padon a ház idős nénijei és pont ilyen témákon rágódnak. Te is beférnél, ha érdekel, adok címet.
2018. ápr. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ezek a fantasztikus, hasznos válaszokat adó, tökéletes anyukák... Nektek is van időtök mások kérdéseit olvasni és haszontalan válaszokat adni :)
2018. ápr. 17. 08:08
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Na akkor a lényeg hogy te tökéletes vagy ;)

Amúgy nyugi, lesznek olyanok is akik veled szidják az anyukát, sok ilyen "gyertek szidjunk együtt idegen anyákat" beállítottságú nő van az oldalon, azok mindig megtalálják a szidalmazós kérdéseket, aztán jót fröcsöghetsz velük. Eljön a te időd ne add fel!

2018. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Èn semmi olyat nem olvastam, amin így ki kellene akadnod Kèrdező. Kiborult, kiadta magából, kèsz, ennyi. Az ilyen csoportok erre (is) valók, ha nem tetszik, ki kell lèpni, ahogy tetted.
2018. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélkeznék, mert bárkit el lehet kapni rossz pillanatában. A gyerekvállalás kimerítő, akinél még nem szakadt cérna, annak vagy áldott jó gyereke van, vagy sok segítsége.
2018. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Legalább őszinte. Valljuk be, hogy a gyereknevelés nem habos-babos rózsaszín világ. Emberből van, nem egy gép, tehát az anya is érez, szabad neki kiakadni.
2018. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az szúrt szemet, hogy szerinte ha könny nélkül sír, akkor csak hisztizhet. Egyedül ezzel nem értettem egyet. Egyébként a gyerekre nem írt semmi rosszat. Látszik, hogy ki van borulva. Van az a pont, ahol az angol hercegné is így cifrázná, ha nem lenne 3 dada a szomszéd szobában.
2018. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Na itt nem sok megértést találsz. De tényleg kinek van ideje minden nyomorult fb csoportot elemezgetni?! Egyiknek se vagyok a tagja szerencsére, bőven elegendő ez a szerencsétlen gyk, a többi időben főzök, vagy a babával vagyok.
2018. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!