Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltom arròl, ha...

Mit gondoltom arròl, ha valaik az egyik gyerekèről sokkal többet posztol?

Figyelt kérdés

Ez egy olyan ,,unatkozòs" kèrdès, mielőtt bàrki szétszedne, nem ez az èletem èrtelme, hogy ezt vesèzem.

Egyik ismerősöm napi rendszeressèggel posztol a gyerekeiről facebookra, ès az egyik kb. 10x annyit szerepel a posztokban, mint a màsik.

Csak ennyit làtva olyan, mintha azt a gyerereket jobban szeretnè. Kb. 2 ès fèl èv van a gyerekek közt, hasonlòan nèznek ki, ugyanolyan neműek, hasonlò stìlusù ruhàik vannak,ugyanaz az apjuk. Hacsak nem kèrte kifejezetten a nagyobbik, hogy ne rakjon ki ròla semmit, akkor ez ìgy szerintem fura.


2022. jan. 30. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem posztolok egyikről sem, de amkosebbikről sokkal több a videó /kép


1. Most van produkálós időszakban, sok új történik vele


2. Többször vagyok csak vele


3. A nagyról hiába csinálol képet, előnytelen.

Nem fotogén, és nem is szerezi ha fotózom, vagy túlprodukálja magát, vagy belemozog


Nagyon szeretném, ha több lenne róla, de lehetetlen.

2022. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%
Én javarészt csak a kicsirol rakok ki képet, a nagy már sok éve nem akarja. Nem posztolgatok állandóan, de ha pl elmegyünk valahova, és ott kép készül, a nagy mindig kéri, hogy őt eleve ne is fotozzam, mert nem szereti (azért egy egy képre rá szoktam venni, magunknak, emlék gyanánt), és hogy ne olyat rakjak ki, amin rajta van.
2022. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Szintén. A nagyobbak vagy belegrimaszolnak vagy "anya hagyjál már".

Így jobbára csak a pici fiamról teszek fel néha képet.

2022. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

9-es hiába röhögsz, a profilomat mindig óta csak az ismerőseim láthatják, a fotókkal együtt. Így van ez 2022-ben is, és gondolom vagyunk még páran.

Ne a saját elcseszett közegedből indulj ki.

2022. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%
mindenki annyit posztol amennyit akar. Nem értem mi közöd hozzà 😤
2022. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!