Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Böngészted már a pedofil...

Böngészted már a pedofil nyilvántartást, mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
szerintem teljesen pozitív hogy van ilyen, így meg lehet védeni gyermekeinket az ilyen beteg bűnözőktől, hogy tudjuk kik ők és nem engedjük a közelükbe.

2022. febr. 2. 18:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Jó hogy van ilyen,de rég ki kellett volna iktatni mindet.Egy ilyen szenny ember minek a világra,csak aggódhatsz hogy melyik fog a suli/ovi körül ólálkodni..
2022. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
24%
Vissza a középkorba...
2022. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Èn nem, de a környèkünkön lakik egy, màr szabadult... Valaki kiìrta a környèki facebookcsoportba.
2022. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert sok adatot meg kell adni.
2022. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos véletlenül sincs egy egy önálló likvidátor személy vagy aktiv csoport ami a népharagot képviselve kilőné ezeket és az összes tetű visszaeső gyilkost sittes fosztogató férget . Pedig volna rá igény .
2022. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
Mert mi ez? (engem is bántott egy ilyen mikor gyerek voltam azért érdekel. )
2022. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Rákerestem. Most komolyan tilos nyilvánosságra hozni? Szóval ha valaki kiírja a facebookra, hogy pedofil bűnelkövető van a környéken mert figyelmezettné a többi szülőt, akkor még őt büntethetik meg?? Ha nem riaszthatok másokat, akkor mi értelme van?
2022. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel csak az a bajom, hogy az ilyen "szuper aktiv" fb csoport aktivisták megverik a pedofilt még ő fog pénzt kapni ezért.
2022. febr. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Ha megverik, akkor sajnos jogosan. az önbíráskodás nem oké- de basszus, tudjam már hogy egy potenciális ragadozó sunnyog a gyerekem körül... A kicsiknek esélye sincs védekezni.
2022. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
9 végre egy értelmes hozzáállás
2022. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!