Extrém anyás baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom szeparációs szorongás miatt is van.

De az miért lehet, hogy az apukája kezében sincs el?

Igaz sokáig dolgozik a párom es keveset van vele. De amikor itthon van, próbál a kicsivel minél többet lenni, de alllandoan engem keres a szemevel, atkeretozik hozzam.

Szombaton vinnem a nagylanyunkat videostalalkozora, mert velem szeretne menni.

De nem tudom jo otlet- e a kistesot apaval hagyni.. 2 orat lennenk tavol.

Volt mar valaki hasonlo helyzetben?


2022. febr. 3. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 1 éves, szepa mellett ő is mindig anyásabb. Apa se altatni nem tudja, nem sokáig van el nála.

Mostanában eljárok itthonról heti 2x1 órát. Akkor mindig kikapcsolom az agyam és nem gondolok arra, hogy éppen mit csinálhatnak. Az apja, életben tudja tartani, oldja meg a felmerülő problémákat.

2022. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan menjél. Eddig minden ismerősömnek segített, ha kicsit ki tudott szakadni a mindennapokból. A gyerkőcnél pedig az első 5-10 perc nehéz. Utána már nem szokott gond lenni. Ha az apja életben tudja tartani (etetés, pelenkázás stb), akkor nem lesz gond. Jó szórakozást a hétvégére
2022. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Bár nem írtad hogy mennyi idős, de hidd el semmi köze ahhoz hogy alig látja az apját. A nagyfiam 4 éves az apját hétvégente látja és ha szabin van. Kamionos. Szeret az apjával lenni, de ha én is ott vagyok akkor én vagyok az első helyen. A pici 6 hós ha itthon van az apja nagyon jól elvan vele, de ő is ha meglát egy idő után jönne hozzám, nyügösködik addig. De ha dolgom van akár 1-2 órára 8s el tudok menni, apával, mamával, apával nagyon jól elvan. De ilyenkor is ha meglát mosolyog egyet és nyöszörög. Én vagyok az állandó személy az életében és a kaja is még. Szóval szerintem menj nyugodtan.
2022. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen lemaradt, 9 honapos 😊

Koszonom az eddigi valaszokat!

2022. febr. 3. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj igen, hogy hagy legyen apával is, nem csak a tied😁
2022. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, meg fogják oldani. Van ilyen időszak.
2022. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!