Most akkor hogy van ez?

Figyelt kérdés

Amikor egy anyuka kiírja, hogy mit csináljon, mert már hulla fáradt(ak apukával), a gyerek x alkalommal kel fel éjszaka, akkor az első válaszok között, hogy " nagyszülő aki elbabázna pár alkalommal?" Ami nyilván hülye kérdés, mert ha a nagyszülő (már ha egyáltalán van) örömmel rohanna babázni/unokázni akkor eleve nem lenne ez kérdés.

A másik dolog pedig ami szemet szúrt, hogy ezeknél a kérdéseknél rögtön a nagyszülővel jön sok válaszadó, amikor meg panaszkodnak az anyukák, hogy a nagyszülő le se sz.rja a gyereket, akkor mindenki a kérdezőnek ront, hogy mégis hogy képzeli, hogy majd szegény nagyszülő babázni fog 50 évesen, amikor dolgozik és neki is kell a pihenés, nehogy már szabadidejében babázzon.

Nyilván itt nem arra gondolok, hogy hetente többször rohanjon a nagyszülő segíteni, mert én is azt az elvet vallom, hogy egy pár magának vállal gyereket, de azért félévente 1-2 alkalom beleférne.


2022. febr. 4. 13:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10!


Te csak kotozkotsz, vagy nem megy az értő olvasas?

A kérdés ez volt: "Ami nyilván hülye kérdés, mert ha a nagyszülő (már ha egyáltalán van) örömmel rohanna babázni/unokázni akkor eleve nem lenne ez kérdés" Erre írtam, hogy az anyós kb a kozellenseg sok nőknél. Hát b+ legyen akkor úgy, ahogy anyuka akarja, de ezek szerint az ő anyja nem akarja, az anyós meg ő nem akarja. Akkor nyavalyogjon, hogy nem segít a nagyszülő

2022. febr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha a nagyszülő részt akar venni a családi életben akkor- tolakodó, mit képzel. Egyfolytában ott van, kioktat. Semmi se jó. Főleg az a fránya anyós pajti


Ha nem vesz részt, akkor meg micsoda nagyszülő, neki kutya kötelessége lenne ingyen babysitternek lennie. Amúgy kuss a neve, semmibe se szóljon bele, csak csinálja amit mond anyuka..


🤷‍♀️



Persze aranyközépút ritkán akad.



Én saját magam részéről úgy vagyok vele, magamnak és a férjemnek szültem a gyerekeinket. Így elsődlegesen nekünk kell megoldani a problémáinkat.

Nem szívesen terhelem szüleimet, mert nem egészségesek.

Mindenki más, mindenkinek más az ingerküszöbe, de néha olyan kiírások vannak, amin el vagyok hülve, sok esetben felnőtt nők mennyire életképtelenek és így vállalnak gyereket..

2022. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!