Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció előtt 6 nappal...

Menstruáció előtt 6 nappal fel vagyok puffadva, a mellem is, úgy mint általában szokott menszesz előtt.. akkor már majdnem biztos hogy meg fog jönni a menstruációm? Vagy lehet terhesség is talán?

Figyelt kérdés

2021. aug. 11. 21:22
A kérdező szavazást indított:
Lehet terhesség
Menstruáció előjelek
Meg fog jönni
21 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Ez még gyakorlatilag bármi lehet. Nekem a mellfájdalom(érzékenység) volt az első gyanús tünet, a pozitív teszt előtt egy héttel már fájt és nálam ez nem tipikus PMS tünet, de mivel tudtam, hogy lehet az, így nem is gondoltam terhességre. Egy nap késésnél teszteltem nagyon halvány pozitívat, most már a 15. hetet tapossuk. :)
2021. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Nekem minden menstruácio előtt ugyan ez van.

Most viszont mikor pozit teszteltem semmi mell fájdalom nem volt.. És mégis kémiai lett belőle

De megy a drukk 🤞

2021. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még bármi lehet. Ugyanígy voltam ebben a hónapban, késett is pár napot, de aztán megjött. Amikor anno terhes voltam, egyáltalán nem volt se puffadás se semmi. Szóval én ezt nem venném egyértelmű jelnek, pláne hogy még nagyon mensi előtt vagy.
2021. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!