Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz a kislányunknak azt a...

Gáz a kislányunknak azt a nevet adni, hogy Vilma?

Figyelt kérdés
Nekem annyira tetszik, klasszikus, régies hangzású, de a mai korban mégis ettől különleges szerintem. De eddig a család és a barátok is nagyon negatívan reagáltak.

2022. febr. 6. 20:18
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
48%
A mai gyerekek már nem nagyon néznek Frédi és Bénit szerintem.
2022. febr. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
63%
Én is ezt szerettem volna adni, de a férjem megvétózta.
2022. febr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem teljesen jó választás, végre nem Hanna meg Zoé.
2022. febr. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem szép, különleges! :)
2022. febr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
71%

És az miért baj, ha "Frédi-Bénis"?? A Jégvarázsos Elza, Anna meg mehet??


Szerintem jó választás, nem tucat név. Főleg ha illik is vezetéknévhez. Ne foglalkozzanak mások véleményével, ők nevezzék csak el a saját gyereküket ahogy akarják.


(Mi pont ilyen konfliktusok elkerülése érdekében nem mondtuk el senkinek előre a baba nevét. Még a szűk családnak sem. Születése után tudták meg, akkor meg már nem mertek beszólni. Szintén klasszikus, ritka nevet választottunk és nem voltunk kíváncsiak az ilyen "de az xy kolléganőjét is így hívják" típusú véleményekre.)

2022. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
63%
Igen ennyi erővel ne legyen Elza, Anna, Erik, Nala, Kiara stb se igaz?
2022. febr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
61%

Az én kislányom Magda Róza, Mi is kaptunk hideget bőven, de mi imádjuk a nevét, remélem ő is szeretni fogja.


Szép név a Vilma

2022. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
61%
Gáznak semmiképpen sem gáz, rendes név; tisztességes név. Nekem is amúgy tényleg kicsit öreges, de valamennyire mégis el tudnék képzelni fiatal lányt is ezzel a névvel, most, hogy így belegondolok; szóval ne aggódjatok, adjátok ezt a nevet nyugodtan; semmi baj nincs vele.
2022. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
65%

Nekem nem nagyon tetszik maga a név, viszont az nagyon, hogy végre nem egy milliomodok Anna, Hanna, Léna, Lara, Lili, vagy kacifántos sorozatnév.

Tuti nem lesz belőle sehol másik, és nem is olyan, hogy visszakérdeznének, hogy mi a neve.

Adjátok!

2022. febr. 9. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem jó név.Ritka is.
2022. febr. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!