Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz a kislányunknak azt a...

Gáz a kislányunknak azt a nevet adni, hogy Vilma?

Figyelt kérdés
Nekem annyira tetszik, klasszikus, régies hangzású, de a mai korban mégis ettől különleges szerintem. De eddig a család és a barátok is nagyon negatívan reagáltak.

2022. febr. 6. 20:18
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
81%
Vilma nem Vilma tök mindegy nem erről ment a dolog, hanem arról, hogy valakinek itt nagyon nem tetszett, hogy meg mertem kérdezni, hogy ugyan honnan tudja, hogy sehol sem lesz másik belőle.
2022. márc. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
41%
Ha túl régiesnek tartjátok, akkor lehet még a Vilhelmina is akár pl ; mind a kettő jó; Vilma is szép, Vilhelmina is.
2022. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
82%

"Bebizonyítottad, hogy mekkora tulok vagy. Minden egyes hozzászólásoddal egyre jobban."


Na te is jó nagy birka vagy hallod :D Nem jobb a másiknál :D

El is ment a kedvem ettől a névtől :D

2022. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem cuki. Megszületett már a pici?
2022. júl. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vállalható név. Nincs baj vele, bár én nem adnám de nem rossz végül is.


33as veled már találkoztam másik kérdés alatt is, megismerlek mert ott is írtad, hogy Hildának hívták nagynénidet vagy valakidet, de emlékszem, hogy ott is elkezdtél valakit sértegetni mert írta, hogy nem szereti ezt a nevet mert van egy ilyen nevű ismerőse akit nem bír.

Gyanús, hogy te voltál.


Nem tudom miért kattansz így be ilyen piszlicsáré dolgok miatt, de javaslom ha ennyire érzékenyen érint a téma akkor ne járj ilyen oldalakra.


Senki sem mondta, hogy sok esély van arra, hogy sok Vilma lesz, de attól még néhány előfordulhat.


Amúgy én meg Hildegárdot ismertem akit Hildának hívtak.

Egyik munakhelyemen meg két Lívia is volt huszas korosztályból pedig az sem egy tucatnév.

2022. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem cuki. :)
2022. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim válasza:
70%

"Keresztanyám Hilda volt, 47ben született, egész életében egyedül volt az osztályban, munkahelyen, mindenhol.


Egyszerűen, mivel nem tucatnév, kevés rá az esély, hogy legyen másik."



Nem unod még ezt írkálgatni?

2022. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
46%
Szerinted melyikre van több esély: hogy Hanna, Lili, Kata legyen még egy (vagy több) az ovis (stb) csoportban, vagy Vilma?
2022. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:
82%
Vilma az elég ronda azért nem adja senki.
2022. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim válasza:
68%

"Bebizonyítottad, hogy mekkora tulok vagy. Minden egyes hozzászólásoddal egyre jobban."



Neked egyetlen hozzászólás is elég volt, hogy bizonyítsd, hogy mekkora egy birka vagy.

2023. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!