Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz a kislányunknak azt a...

Gáz a kislányunknak azt a nevet adni, hogy Vilma?

Figyelt kérdés
Nekem annyira tetszik, klasszikus, régies hangzású, de a mai korban mégis ettől különleges szerintem. De eddig a család és a barátok is nagyon negatívan reagáltak.

2022. febr. 6. 20:18
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyon jó választás! /)
2022. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
76%

"Tuti nem lesz belőle sehol másik"


Talán garancialevél van rá :D

2022. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
0%

Ökör utolsó, szerinted mennyi esély van arra, hogy lesz egy Vilma az oviban, suliban, munkahelyen?

Keresztanyám Hilda volt, 47ben született, egész életében egyedül volt az osztályban, munkahelyen, mindenhol.

Egyszerűen, mivel nem tucatnév, kevés rá az esély, hogy legyen másik.

2022. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
62%

Anyád az ökör aki kinyomott a lába közül.

Mivel mindenki különc nevet akar adni a kölkének simán lehet másnak is az a neve.

De nem tudom mit vagy ezen úgy bepörögve, mi van be vagy tojva, hogy nem lesz különleges a kis nyomoronc gyereked? :D

2022. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
39%

Én 3 2 év alatti Vilmát ismerek, de ettől függetlenül nagyon szép név.

34es mi a különc egy Vilmán?


Különc az Evolet, Zara, Nara és más hasonló borzalmak

2022. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
72%
Semmi nem különc csak ez az idióta elkezdett itt ökrözni ok nélkül mert jósnak képzeli magát, hogy tuti nem elsz másik sehol holott sosem lehet tudni, ő maga keveredett ellentmondásokba, egyszer azt írja tuti nem lesz, máskor meg, hogy kevés rá az esély. Komplexusos frusztrált barom komolyan.
2022. márc. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
70%
A 12-es is írja, hogy tavaly született egy ismerősének gyereke és így hívják. De én vagyok az ökör, hogy megmerészelem említeni, hogy esetleg talán van-e garancia arra, hogy nem lesz egy másik nyomorult Vilma valahol. Nem bírja ez az ökröző majom elviselni, hogy egy nevet nem lehet kisajátítani senkinek a kölke számára, mert másnak is tetszhet egy név. Millió ember akar öregasszony nevet adni a gyerekének, hogy nehogy másnak is olyan legyen ezért minden lehetséges. De pontozzatok csak le, erre vagytok csak jók. Kis senkik.
2022. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
3%
Bebizonyítottad, hogy mekkora tulok vagy. Minden egyes hozzászólásoddal egyre jobban.
2022. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
61%

Ökrözni nem én kezdtem. Ha az tulokság, hogy valaki tisztában van vele, hogy másokat is hívhatnak Vilmának hát legyen :)

Vergődtök itt ezzel az ócska névvel.

2022. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
23%
39es inkább Vilma legyen a gyerekem mint mondjuk Szopika :-D
2022. márc. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!