Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova kell fordulnom ha szerint...

Hova kell fordulnom ha szerintem feszes a baba?

Figyelt kérdés

5honapos a fiam. Hason nem szeret lenni sír. Folyamatosan alkartamaszban van a keze nem nyújta ki. Hova kell fordulnom? Kell beutaló? Vagy javaslat?

Gyógytornászhoz kell vinni vagy devenyes ilyen állapot felmérésre ?:)


2022. febr. 7. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dévényeshez vittem, nem kellett beutaló. Először felmérték kell e a kezelés,utána vittük.
2022. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol mérték fel?
2022. febr. 7. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán
2022. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is dévényeshez vittem, először felmérte, aztán jártunk kezelésre.
2022. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Dévényeshez vittük. Voltunk Neurológián is (gyerekorvos adott beutalót), ott is a Dévény terápiát javasolták.
2022. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es nem kell beutaló? Vagy orvosi javaslat? Elég egy időpont?
2022. febr. 7. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Dévényeshez nem szükséges beutaló. A gyerekorvosnak azért mutasd meg a picit, kérdezd meg, hogy ő mit javasol.
2022. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is csak helyben elvittem egy dévényeshes


igazaból állami helyre nehéz bekerülni, nálunk az a tapasztlat hogy csak kb akkor küldenek, ha tényleg vészes a helyzet

2022. febr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell beutaló, mert ez maszek kezelés. Létezik államaiban is, de oda érettségire kerül be a gyerek kb....
2022. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!