Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Feszes izomtónus ú kisgyerekek...

Feszes izomtónus ú kisgyerekek anyukát kérdezném. Dévénytorna mellett mikor látszott javulás?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hetes, kicsit feszes, már fordul hasról hanyatt is, csak sajnos nem jól. Nemrég kezdtük a dévény tornát, már most látok egy pici javulást. Szeretném megkérdezni, hogy akik hasonló helyzetben voltak/vannak, mikor volt látható egyértelműen a javulás? Tudom, hogy minden gyerek más, a feszesség mértéke is, csak egyszerűen kíváncsi vagyok.

Köszi a válaszokat.



2018. nov. 22. 09:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már az első alkalom után is láttam, tudta fordítani a fejét (addig annyira kötött volt a hátra és a nyaka, hogy mindig egy irányba fordult). Kb. 8 alkalom után gyógyultnak nyilvánították.
2018. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden alkalom után javul. Elég hatásos módszer :)
2018. nov. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!