Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 év alatti gyerek/gyerekek...

3 év alatti gyerek/gyerekek mellett mennyi idő maradt a párotokkal kettesben? Mennyire sínyli meg a kapcsolat?

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Az esték a mieink

9-11-ig


Ennyi

2022. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha 2 éves kora után bölcsőde alatt ha hétköznap mindketten otthon voltunk akkor azt ki tudtuk használni, de bölcsőde előtt csak az esték voltak (9-11 szintén) vagy ha nagyszülő segített nekünk kimenőhöz jutni.
2022. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Kettes vagyok. Lemaradt hogy megsínylette a kapcsolatunk a privát időnk elvesztését, de tisztában voltunk vele hogy ez egy másik időszak már. Az alapunk erős, úgyhogy eleinte depresszióval de később már helyén kezelve a helyzetet túl jutottunk rajta és már tudjuk, hogy értékelni kell a közös időt és ki is kell használni.
2022. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Kevés. A férjem többműszakban dolgozik.

Amikor csak lehet, próbálunk időt lopni magunknak. Nem sínyli meg.

Tudjuk h ez egy átmeneti állapot.

És megtanultuk jobban értékelni azt a p@r perc összebújást😅

2022. febr. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát nem sok időnk maradt, ez tény :D Nekünk is első sorban az esték, amik szabadok, meg a nagyszülői segítséggel felszabadított délutánok/napok (1-1 nap, semmi összefüggő hétvége vagy ilyesmi).


A kapcsolatunk viszont ezt nem sínylette meg. Igyekszünk segíteni egymásnak, hogy ha valakinek nehezebb napja volt, a másik könnyítsen rajta, megbeszéljük az aktuális gondolatainkat, van lehetőségünk összebújni, közösen filmezni, a tesó-kérdésen "dolgozni", szóval nem igazán változott ebből a szempontból semmi, csak annyiban, hogy nem "folyik szét" az egész napra/hétvégére, hanem pár órába koncentrálódik.

2022. febr. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

jelenleg csak este (21-22.30) es hetvegente az alvasi idő (12.30-14.00), illetve voltunk 2x koncerten , akkor nagyszülőnél aludt, ami jól sikerült, de nyilván hetente nem alszik ott


egyébként kövezzetek meg, de nekünk volt olyan, hogy beraktuk a kiságyba + ipaden mese ( mivel amúgy nem nagyon néz, ilyenkor lekötötte), mi meg be a hálóba 10 percre


most ez már nem megoldható, mert nem kiságyban alszik


nem érzem hogy megsinylette volna a kapcsolat, nyilvan ha együtt aludnánk vele, vagy nem aludna délutan stb akkor más lenne a helyzet

2022. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

2 és fél éves a nagy, 4 hónapos a kicsi.

Kb 9kor elalszanak, onnan miénk az este.

Miota a nagy megvan, nem voltunk kettesben. (Nincs kire hagyni őt/őket).

Egyáltalán nem sínylette meg a kapcsolatunk.

Tudtuk, hogy a gyerekvállalás ezzel jár. Ja és imádunk hármasban, illetve mostmár négyesben lenni, programokat csinálni.

2022. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
2 éves és megsínylette. Nekem szülés utáni depresszióm volt. Az se segített. De alapvetően a kimerültség, az időhiány és a nulla kettesben eltöltött idő volt a gond. Én az első fél-1 évben amint lefektettük 9-fél10 magasságában, már dőltem is ki. Kb egy éve érzem, hogy fent tudok lenni megint 11-12ig. Amióta rá tudjuk bízni anyósomékra, azóta jobb a szitu, de ebből kevés van, mert messze laknak. Bölcsit januárban kezdte, ettől is várunk némi javulást. Rajta vagyunk az ügyön, egyáltalán nem szeretnénk, ha még jobban eltávolodnánk egymástól, de közben meg nekünk nagyon nehéz időszak ez, hiába tudtuk, hogy a gyerekvállalás ezzel jár.
2022. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Megsínylette.

Jobb embernek gondoltam a férjem aztán most derült ki milyen.

Az anyjaval is gyakran beszél lehet azért ilyen. Elkerülhetetlen családi vállalkozás miatt a találkozásuk. Nem gondoltam hogy ez lesz, anyósom miatt megy tönkre főleg,mert beszél sokat hogy nekem is kellene annyit csinálnom mint neki , O is megoldotta egyedül. Pedig nem is igaz mert az anyja közel lakott.

2022. febr. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

Szomorú élete lehet annak aki lepontozza azt is akinek megsínylette és azt is akinek nem.

Tudom h ez a legnagyobb örömöd az életben. Sajnálom

2022. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!