Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki megérezte, hogy kisfiút vagy kislányt vár? Bejött?

Figyelt kérdés

Tudományos szempontból nézve tisztában vagyok azzal, hogy ezt lehetetlenség megmondani.


Inkább az érdekel, hogy mással is előfordult e, hogy valamilyen oknál fogva egyszerűen azt érezte, hogy kisfiú lesz a babája, avagy az ellenkezője, hogy kislány? Nem tudom megmagyarázni miért gondolom ezt. Nem filozofáltam soha ezen, ugyanis teljes mindegy nekünk a baba neme, de tényleg, abszolút mindegy. Mégis úgy érzem kisfiú lesz, nem tud, hogy miért, csak kipattant az agyamból és kész. Viszont amikor ábrándozom, belegondolok, hogy már itt van velünk, hogy gondozom, öltöztetem, akkor egyszer kisfiúnak képzelem el, máskor meg kislánynak.


Kivel fordult elő még hasonló? Bejött a megérzés? Tudom, nem nehéz, hisz 50-50%, így jó eséllyel bejöhet. Csak kíváncsiságból kérdezem.


U.i: Mi nem tudjuk a baba nemét és nem is szeretnénk megtudni, csak ha megszületett. Talán emiatt is vannak bennem ezek a dolgok,ki tudja. ☺️


2022. febr. 18. 13:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Amikor a fiukkal volram terhes, kb a tesztre rápillantva, valahogy tudtam, hogy fiú, bárki aki mondta hogy lányom lesz mondtam nem biztos fiú.

Amikor a lányokkal akkor nem éreztem hogy mi a helyzet.

2022. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Mindkettőnèl bejött.



De nekem mindegy volt mik lesznek..

2. Alkalommal picit inkább fiút akartam, ha màr a nagy lány, mert legyen mind2 nemű..

3. Is lesz, mèg nincs úton.. mindegy mi, itt is icipicit fiút gondoltam, de csak mert akkot a 2 kicsi egyforma nemű..

De alapvetően mindegy, csak ikrek ne legyenek

2022. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Hiszek benne, hogy megérzik baba nemét terhesség elején is.
2022. febr. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Elsőnél fiút éreztem, kislány lett. A másodiknál az első perctől biztos voltam abban, hogy kislány, az lett ő is :)
2022. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Biztos voltam benne hogy fiú,a pozitív teszttől. A neve is megvolt,és úgy is gondoltam rá.

12hetes UH-n már látszott a kuki szépen :)

2022. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Én sokáig mondogattam hogy fiú, aztán a 18 héten azt mondta a doki, lány.


Elkezdtünk vásárolni, férjem mutatja a pillangós függönyt, rózsaszín babakocsit, de leintettem, nem, nem lesz jó, semlegesebb szint vegyünk, nem vagyok olyan biztos hogy lány.


Aztán 31-2 hét környékén 4Dn megmutatta a kukacot 🙂

2022. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én egész életemben kisfiút szerettem volna, mindig is arra készültem, de aznap, amikor itthon az első terhességi tesztet csináltam és egyből pozitív lett, valahogy pontosan tudtam, hogy kislányom lesz. Amikor a 12. heti UH-n ezt meg is erősítették, nagyon örültem neki, de egy percig sem voltam meglepve. Valahogy tényleg éreztem, és az esetemben nem lehet azt mondani, hogy csak mert arra vágytam, mert pont, hogy nem. :D (Persze, nagyon örültünk, hogy egészséges kislányunk született. :) )
2022. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kislányra vágytam, végig éreztem hogy az lesz, egyszer vele álmodtam és ott is kislány alakban volt jelen. Ma már 9 hónapos a kislányom🥰
2022. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy lányom lesz, már mikor elkeztük a próbálkozást akkor biztos voltam benne hogy ha összejön, 1000%ra biztos hogy lány lesz. A fiú gondolata fel sem merült. Lány lett.
2022. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éreztem, hogy fiú. 2 különböző orvos is lányt mondott, de egyszerűen nem tudtam nekik hinni, annyira egyértelműen éreztem a fiút. Aztán kiderült, hogy tényleg fiú.
2022. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!