Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki megérezte, hogy kisfiút vagy kislányt vár? Bejött?

Figyelt kérdés

Tudományos szempontból nézve tisztában vagyok azzal, hogy ezt lehetetlenség megmondani.


Inkább az érdekel, hogy mással is előfordult e, hogy valamilyen oknál fogva egyszerűen azt érezte, hogy kisfiú lesz a babája, avagy az ellenkezője, hogy kislány? Nem tudom megmagyarázni miért gondolom ezt. Nem filozofáltam soha ezen, ugyanis teljes mindegy nekünk a baba neme, de tényleg, abszolút mindegy. Mégis úgy érzem kisfiú lesz, nem tud, hogy miért, csak kipattant az agyamból és kész. Viszont amikor ábrándozom, belegondolok, hogy már itt van velünk, hogy gondozom, öltöztetem, akkor egyszer kisfiúnak képzelem el, máskor meg kislánynak.


Kivel fordult elő még hasonló? Bejött a megérzés? Tudom, nem nehéz, hisz 50-50%, így jó eséllyel bejöhet. Csak kíváncsiságból kérdezem.


U.i: Mi nem tudjuk a baba nemét és nem is szeretnénk megtudni, csak ha megszületett. Talán emiatt is vannak bennem ezek a dolgok,ki tudja. ☺️


2022. febr. 18. 13:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat lányok, anyukák! 🤗❤️


Olyan jó látni, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel. ☺️

2022. febr. 19. 09:02
 22/23 anonim ***** válasza:

Nalunk erdekes modon a ferjem tudta elso pillanattol. Elso babammal mindig kislannyal almodtam, mondtam is neki, hogy tuti kislany, o meg mondta, hogy ezer szazalek, hogy fiu. Igaza lett. Most vagyok terhes a masodik babankkal, teljesen biztos benne, hogy kislany lesz. A nemet meg nem tudjuk, de par het mulva remeljuk kiderul.

Egyebkent egyszer azt olvastam, hogy ha almunkban megjelenik egy bizonyos nemu baba, akkor pont az ellenkezoje varhato :)

2022. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Fiamat jól tippeltem, a hugit viszont öcsinek hittem végig, nem kérdeztem rá a nemére.
2022. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!