Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted a DNS teszttel meg...

Szerinted a DNS teszttel meg lehet állapítani az apaságot?

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 07:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
28%
Azért nem összekeverendő egy gyorsteszttel ☝️😂
2022. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
72%
21# ha a koronavírus a papa akkor tu in van, de ez tényleg ritka eset, erre nem lehet alapozni. Ha jókedvem lesz délután kiborítok egy patikust, megkérdezem tőle, hogy a gyorstesztet lehet-e apaságira használni.
2022. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Andizsuzsi ***** válasza:
37%
Az attól függ, hogy ismert-e a jelölt. Ha igen, akkor meg lehet. Ha egy buli után a leánynak fogalma sincs róla, hogy ki lehetett, és azt sem nagyon tudja, kik voltak ott, akkor nem nagyon.
2022. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
10%
13-as válaszoló vagyok, amiket én rám mondtak a hozzászólók, valójában csak, önmagukról beszélnek, amit gondoltok a másikról, azok vagytok ti valójában. És egy ilyen kis hozzászóláson felhúzni magatokat, hát nem éppen kiegyensúlyozott lélekre vall, csak sajnálni tudom az ilyen kis nyomorult, frusztrált embereket, szar lehet nekik nagyon az életük. 😂😂
2022. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak szerintem.
2022. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

#24

Ja, de gondolom a kérdező nem ilyen prominens személy, különben nem kérdezne, hanem megnevezné az országot :)


Egyébként a szűkebb lakóhelyemen történt ilyen vagy 20 éve. Egy falusi bál után a jelen lévő fiatalemberek kb harmada ment mintát adni.

2022. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!