Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha elváltak a szülők, akkor a...

Ha elváltak a szülők, akkor a gyerek honnan veszi a családmintát?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Attól, hogy egy szülő egyedül neveli a gyerekét még család… A gyerek agya amúgy sem egy fehér lap, amire csak az kerül, amit otthon lát.
2022. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
97%
A környezetéből, tágabb család, rokonok, baráti kör. Média is hatással lehet rá.
2022. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek a mintázás gyilkos, komolyan.. Az enyémek elváltak, hatalmas áldás volt, amint szerelmes lettem, lett igényem monogámiára, és eddig sem férfi-nő alapon osztottam a szerepeket, most sem, mindenki annyit ad a gyereknek magából, amennyit tud, és úgy osztják fel a dolgokat, ahogy kényelmes, de szerintem ideális alapon mindkét fél részt vesz minden dologban, annak ellenére, hogy apám szrt sem foglalkozott velünk akkor sem, mikor együtt voltak.


Mit gondolsz a sok poligám ember nem családból jött? Teljesen lényegtelen, hogy gondolkozó embereknek milyen a háttere. Én azt láttam, hogy válni jobb, még akkor is, ha anyám folyton bőgött miatta és az utolsó pillanatig húzta, éveken át, hogy ő nem akar. Én meg lépek, ha nehezebb a dolog ketten, mint egyedül lehetne, egy két hónapot adok neki max. Ezt a rohadt mintázást ki kéne venni az egész áltudományos pszichomaszlagból, az emberek nem ilyen egysíkúak, a gyerekek nem a szüleik tükrei. Engem nem látott a gyerek szerelmesen. Mást sem(rokon). Aztán bumm, szerinte ő szerelmes lett egy fiúba.


Ott a környezeti hatás, és az, hogy a gyerekek gondolkozó lények, önálló érzésvilággal, önálló gondolatokkal. Ezért nem eszi meg, amit én már babakora óta, sőt terhesen is ettem, de egyszerű dolgom lenne, ha mintáznának.

2022. márc. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!